Томенко і Тимошенко наблизили Україну до Європи

Томенко і Тимошенко наблизили Україну до Європи

Новообраний заступник лідера Депутатського об’єднання «Парламентська опозиція» Микола Томенко заявив сьогодні під час офіційного підписання Угоди про створення парламентської опозиції, що за стилем роботи це депутатське об’єднання намагатиметься презентувати справжні стандарти європейської опозиції. «Ми змінили характер своєї діяльності – стали фіксувати проекти ще не прийнятих владою рішень і не допускати виконання антисоціальних проектів», - зазначив Микола Томенко.

Він нагадав, що саме БЮТ переконав Уряд закласти у бюджет на наступний рік виплату допомоги молодим вчителям, які після закінчення вузу переїжджають працювати у сільську місцевість, а також відмовитися від своєї ініціативи щодо обмеження виплат при народженні дитини у розмірі 8,5 тисяч гривень. «Сподіваюся, що за нашою вимогою Секретаріат КМУ також виправить помилку у проекті Закону «Про Кабінет Міністрів» стосовно неконституційної норми про запровадження для прем’єр-міністра статусу недоторканності», - зазначив заступник керівника БЮТ.

Видео дня

Микола Томенко також повідомив, що Депутатське об’єднання «Парламентська опозиція» буде виконувати підписану в свій час коаліцією демократичних сил у складі БЮТ, «Нашої України» та СПУ Програму діяльності, яка офіційно опублікована в «Голосі України». «Натомість провладна коаліція досі ніякої програми діяльності не узгоджувала і не підписувала», - зауважив народний депутат. Він висловив також готовність парламентської опозиції допомогти Генеральній прокуратурі та РНБО в частині боротьби з корупцією та захисту національних інтересів України.

«Тому наша парламентська опозиція вперше в історії України запровадить справжні стандарти діяльності інституційної європейської опозиції», - підсумував Микола Томенко.