Янукович змінився, лише проїхавшись задницею по асфальту

Янукович змінився, лише проїхавшись задницею по асфальту

«Ющенко зробив три великі помилки», — повідомив в інтерв'ю «Газеті по-українськи» депутат Київради Михайл Бродський. Першою помилкою, на думку депутата, було те, що одразу після своєї перемоги Віктор Ющенко не добився проведення дострокових парламентських виборів, як це зробив Саакашвілі у Грузії. Другою помилкою було розставити «своїх» на усі позиції. «А ніхто ж ніколи не каже, чому так робиться. Чому донецькі всюди призначають своїх менеджерів? Тому що хочуть красти. Зі своєю людиною можна говорити про чорні схеми, відкати.., – сказав Бродський.

— Дивіться: прийшов мером Києва Черновецький. І Олесь Довгий має бути моїм секретарем. Чому? Бо свій! Це говорить про те, що пан Черновецький не прийшов працювати чесно». Третьою помилкою Президента було звільнення Юлії Тимошенко з посади прем'єр-міністра.

«Усі хочуть своїх, хочуть безконтрольності. Але нічого — ми все ж таки вийшли на нормальну дорогу, — сказав Михайло Бродський, а на уточнююче запитання журналіста, чи не буде за Януковича вороття назад, додав, — Ні. Без варіантів. Він змінився. Знаєте, коли трохи задницею по асфальту поїздиш…»