Верховна Рада не повірила у підкуп Мороза

Верховна Рада не повірила у підкуп Мороза

Верховна Рада щойно заслухала попередній звіт Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України. Комісія дійшла висновку, що оприлюднені народним депутатом Олегом Ляшком звинувачення слід вважати безпідставними та бездоказовими, і визначила, що в діях Ляшка вбачаються ознаки політичної провокації.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ

Звинувачення, що були оприлюднені лідером БЮТ Юлією Тимошенко, слідча комісія продовжуватиме вивчати. Бютівців таке рішення обурило, за що вони назвали Комісію «продажною».

Позицію БЮТ підтримав і народний депутат від «Нашої України» Ярослав Кендзьор. Він нагадав Верховній Раді, що в Україні давно вже шукають злочинців, тоді як різні «підрахуї» сидять у ВР.

Вступилася за слідчу комісію депутат від Партії регіонів Олена Лукаш, яка оцінила роботу Слідчої комісії, як якісну, і нагадала Ляшку, що сьогодні об 11 годині в Апеляційному суді Печерського району міста Києва відбудеться вже третє судове слухання по справі наклепів, оприлюднених Олегом Ляшком.

Видео дня

Захищаючи свого «бійця», Юлія Тимошенко, в свою чергу, пообіцяла в понеділок подати позов на Віктора Януковича за те, що він звинувачував уряд Тимошенко у піднятті тарифів, тоді як це не відповідає дійсності. Тимошенко також пригрозила Партії регіонів, що вони відповідатимуть за це у суді разом зі своїм лідером.

Верховна Рада, не зважаючи на суперечки між БЮТ та ПР, прийняла до відома звіт Тимчасової слідчої комісії. На підтримку звіту і рішення Слідчої комісії проголосувало 247 народних депутатів.