Тарасюк у Нью-Йорку пообіцяв розвивати демократії

Тарасюк у Нью-Йорку пообіцяв розвивати демократії

„Спільнота демократій має розширювати свої межі, оскільки це єдиний шлях поширення ідеалів толерантності, захисту прав людини, подолання терору, страху і бідності”, - заявив міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, беручи участь у засіданні Спільноти демократій на рівні міністрів закордонних справ у м.Нью-Йорк 20 вересня ц.р.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Б.Тарасюк відзначив важливу роль Спільноти у просуванні демократичних цінностей і стандартів у світі, а також її внесок у створення Ради ООН з прав людини, Фонду демократії ООН та у реалізацію ряду регіональних правозахисних ініціатив. При цьому він підкреслив, що Україна, передусім як член Ради ООН з прав людини, докладатиме максимальних зусиль, аби вищезгадані механізми відповідали очікуванням міжнародного співтовариства.

Видео дня

Глава зовнішньополітичного відомства України поінформував присутніх про започаткування Форуму Спільноти демократичного вибору в Україні як регіонального продовження світового руху Спільноти демократій, а також про перетворення об’єднання ГУАМ на повноправну міжнародну Організацію за демократію та економічний Розвиток ГУАМ (ОДЕР ГУАМ), покликану активізувати міжнародне співробітництво у сфері захисту прав людини та верховенства закону у регіоні.

У зв’язку з обранням України співголовою Робочої групи Спільноти демократій щодо регіонального та міжрегіонального співробітництва задля демократичного управління Б.Тарасюк, зокрема, зазначив, що наша держава розглядає таке рішення, як визнання конкретних досягнень усього регіону та Форуму СДВ і ОДЕР ГУАМ, зокрема в утвердженні стандартів демократичного суспільства.