Президент натякнув, що прем’єр веде безглузді розмови

Президент натякнув, що прем’єр веде безглузді розмови

«Я не хочу втягувати країну в безглузду дискусію про членство в НАТО. Сьогодні на порядку денному не стоїть питання членства України в НАТО. Сьогодні йдеться про етап приєднання до Програми дій щодо членства», - заявив Президент Віктор Ющенко журналістам по завершенню засідання Ради національної безпеки і оборони. На його думку, зовнішньополітичний курс України регламентований законодавством, а також закріплений універсалом. «Я не бачу можливості та логіки змінювати зовнішньополітичний курс України», - наголосив Президент.

Також Віктор Ющенко зізнався журналістам, що поділяє бажання прем’єр-міністра Януковича розібратися з розподілом повноважень між прем’єром та президентом. Глава держави вважає, що це «нормальне бажання гілок влади - чітко знати свої дії».

Водночас гарант застеріг від того, щоб цей процес не завершився узурпацією влади.

«Роботи вистачить на всіх. Нам тільки треба бути мудрими», - підбив підсумок Ющенко.

Видео дня

фото Николай Лазаренко/пресс-служба Президента Украины

Коментуючи журналістам питання забезпечення України газом, Ющенко заявив, що «ситуація з газом в Україні є стабільною». За словами Президента, минулий уряд закріпив надзвичайно вигідні ціни та тарифи. «Це дає прекрасну базу для проведення майбутніх переговорів», - сказав він.