Завдяки Єханурову Януковичу ніщо не заважає вступити у СОТ

Завдяки Єханурову Януковичу ніщо не заважає вступити у СОТ

“Я не бачу проблем зі вступом України до СОТ. Потрібне лише бажання і політична воля уряду”, - сказав народний депутат України, член Ради партії "Наша Україна" Юрій Єхануров, повідомляє прес-служба "Нашої України".

“Україна готова вступати до Світової організації торгівлі, формально треба ще парафувати кілька документів з Тайванем та Киргизстаном. Але ці питання не є вирішальними і не заважають вступу України до СОТ”, - вважає Юрій Єхануров.

“Звісно, треба прийняти необхідну кількість законів і для цього не має ніяких перепон. Але разом з тим, двосторонні договори, що підписані Україною з іншими державами, носять міжнародний характер і таким чином вони є головуючими над внутрішніми законами України”, - додав він.

Видео дня

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ

“Зараз головне, щоб не почалися політичні ігри і комуністи не згадали про свої передвиборчі обіцянки”, - підкреслив народний депутат.

“Ми підготували все необхідне для вступу України до СОТ і тепер уряд має виконати лише технічні дії. Якщо Кабмін під керівництвом Януковича захоче до СОТ, їм нічого не заважає це зробити”, - сказав Юрій Єхануров.