По дорозі до Києва мало не згорів потяг (+ фото)

1,4 т.
По дорозі до Києва мало не згорів потяг (+ фото)

О 06:40 27-го серпня до МНС надійшла інформація про те, що біля залізничного перегону у селі Медерове Кіровоградського району видно дим і полум’я. Було з’ясовано, що на 25 кілометрі пікету №6 Одеської залізниці горить купейний вагон №15282 пасажирського потягу „Сімферополь – Київ”. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Як виявилося, близько 06:25 в електрощитовій цього вагону виникло коротке замикання, наслідком якого стала пожежа. Черговий провідник почав гасити її вогнегасником, але це результатів не дало, і він натиснув стоп-кран. Після цього всі 36 пасажирів були евакуйовані, а вагон відчеплений.

фото x-lifestyle.com/полный "Фоторепортаж из горящего поезда"

На місце оперативно прибули 3 відділення рятувальників МНС, 2 пожежних потяги та автоцистерна Знам’янської дирекції залізничних перевезень. О 08:10 пожежа була локалізована, і 09:04 – ліквідована. Взагалі зазначений потяг мав вісімнадцять вагонів. Загиблих і постраждалих немає. Вогнем знищені всі горючі частини вагону, частково -- багаж пасажирів, а також пошкоджені 50 метрів електромережі.

Видео дня

О 09:25 ділянка контактної електромережі відновлена, пасажири з вагону, що згорів, були розміщені в решті вагонів. Постраждалий вагон відбуксований до станції Шаровка, і рух потягів відновлений повністю. На місці пригоди працювали опергрупи МНС та Одеської залізниці.

Потерю имущества компенсировать не будут

Пассажиры пассажирских поездов застрахованы только от травм и других несчастных случаев, но не от потери имущества.

Об этом заявила УНИАН специалист отдела по медицинскому страхованию страховой компании «Алькона», осуществляющей страхование пассажиров Юго-Западной железной дороги, Алена СПЕШ.

Отвечая на вопрос о том, будет ли компания выплачивать компенсации пассажирам вагона №15282 поезда №284 «Симферополь-Киев», в котором 27 августа в 6.30 возник пожар, она сказала: «Если были получены какие-то травмы, и будет представлен полный пакет необходимых документов, мы возмещаем ущерб».