newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

“Наша Україна” переходить в опозицію (оновлена)

1,7 т.
“Наша Україна” переходить в опозицію (оновлена)

«Наша Україна» може перейти в опозицію

Видео дня

Ввечері сьомого липня відбулася Президія партії «Наша Україна», повідомляє прес-служба НУ.

Президія відбулася в дискусійному форматі щодо ситуації, яка склалася у Верховній Раді.

Було ухвалено рішення провести в понеділок Раду Парії «Наша Україна» на якій планується розглянути події, що відбулися в парламенті та ухвалити відповідні рішення.

На засіданнях Президії домінувала думка щодо переходу «Нашої України» в парламентську опозицію.

Також сьогодні до засідання Президії відбулась політрада Блоку «Наша Україна» за участі лідерів всіх партій, які входять до Блоку. Там було ухвалено рішення про необхідність проведення засідання керівних органів цих партій. Засідання будуть проведені днями, на них ухвалять рішення щодо ситуації в парламенті.

«Наша Україна не ініціювала і не ініціює вбивство коаліції трьох. Вся провина лежить на інших», - сказала керівник інформдепартаменту Нашої України Тетяна Мокріді.

Фракція “Наша Україна” переходить в опозицію.

Про це повідомив УНІАН лідер фракції Роман БЕЗСМЕРТНИЙ. «Є нова більшість, хай працює, ми будемо в опозиції», - сказав Р.БЕЗСМЕРТНИЙ.

У свою чергу Роман ЗВАРИЧ додав у розмові з кореспондентом УНІАН, що Олександр МОРОЗ, звичайно буде спікером більшості, але “Нашої України” в цій більшості не буде. «Наша Україна не буде підтримувати будь-яку коаліцію, в якій будуть позакоаліційні призначення», - сказав Р.ЗВАРИЧ.

Водночас Р.БЕЗСМЕРТНИЙ зазначив, що представники “Нашої України” візьмуть участь у ранковому засіданні погоджувальної ради.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ