newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Космонавт-Головатий придумав, як скасувати політреформу

Космонавт-Головатий придумав, як скасувати політреформу

Консультативно-дорадчий орган при Президенті України розробив документ, який ставить під сумнів правове підґрунтя внесення змін до Конституції. Про це заявив міністр юстиції України Сергій Головатий, підбиваючи підсумки десятимісячної діяльності органу.

Видео дня

На його переконання, як тільки в Україні запрацює Конституційний Суд і якщо він буде розглядати питання про правомірність внесення змін до Основного Закону, цей документ стане основою для скасування конституційної реформи.

Існуюча в Україні політична реформа, як вважає Головатий, не має майбутнього. «Якщо те, що зараз є в Україні, це політична реформа, то я космонавт і знаходжуся у космосі. Реформа це те, що вдосконалює політичну ситуацію, а не загострює її так, як це є в нас», — переконаний міністр.

На підтримку своїх думок він навів висновки, оприлюднені органами Ради Європи.

Головатий також вважає, що Україні не потрібен закон про опозицію. Серед держав Європи цей закон існує лише у Португалії, але там він був прийнятий після військової диктатури і його завдання — це регламентація опозиційної діяльності не лише у парламенті, а й на вулиці під час акцій протесту.