1 октября • обновлено в 05:28
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Рибачук думає, що натівський човен не потопить кримський

151

У Сімферополі керівник Секретаріату Президента Олег Рибачук провів зустріч із прем’єр-міністром АРК Віктором Плакідою та представником Президента України Геннадієм Москалем. Співрозмовники обговорили питання розвитку політичної та економічної ситуації в автономії. Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Президента України.

О.Рибачук висловив занепокоєння тим, що деякі політичні сили нагнітають пристрасті на півострові, що є викликом стабільному економічному розвитку Криму, зокрема, проведенню успішного курортного сезону та впровадженню низки запланованих ефективних економічних програм. За словами Керівника Секретаріату Президента, «нікому не вдасться розхитати кримський човен, які б вітри і з яких берегів не віяли».

Керівник кримського уряду В.Плакіда зі свого боку наголосив на важливості стабільної роботи господарського комплексу півострова та реалізації перспективних економічних проектів. Зокрема, на його думку, це стосується залучення потужних іноземних інвестицій в регіон, зрошення сільськогосподарських земель, успішного виконання програм «Питна вода» та «Морський берег Криму».

Представник Президента України в АРК Г. Москаль зазначив, що відносини між центром та регіоном повинні мати системний характер. За словами Г.Москаля, «Київ завжди приділятиме особливу увагу кримській проблематиці, адже Крим – це перлина європейського рекреаційного ландшафту».

Глава Секретаріату Президента О.Рибачук також провів робочі наради з керівниками силових структур Криму.

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги