1 октября • обновлено в 06:13
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Мороз виторгував собі крісло. Переговори тривають

298

Як стало відомо «Оглядачу» з інформованих джерел, вже сьогодні, сьомого червня, учасники переговорів про коаліцію продовжать консультації. Попередні домовленості ніхто не скасовував, учасники дійсно узгодили під час семигодинної наради у Президента спірні питання, що залишалися для розгляду в останню чергу.

Переговори у глави держави тривали до першої години ночі сьомого червня. Учасники погодили навіть кадрові питання, зокрема, було домовлено, що БЮТ отримує право пропонувати свою кандидатуру на посаду прем’єр-міністра, а СПУ – спікера Верховної Ради.

Того ж дня, за три години до відкриття роботи сесії Верховної Ради учасники переговорів знову зібралися для консультацій. Від БЮТ на переговорах були присутні Турчинов і Тимошенко, від СПУ – Мороз і Вінський, від «Нашої України» - Зварич та Безсмертний, а також вперше участь у переговорах на такому високому рівні взяв Петро Порошенко.

На цих переговорах представники «Нашої України» повідомили, що їхня політична сила не проти такого розподілу керівних посад, однак партії потрібен час, щоб визначити, якими іншими посадами НУ зможе компенсувати ці кадрові поступки.

Отже, у день закриття чергового засідання сесії робочі групи знову зберуться, щоб обговорити кадрові питання, однак питання прем’єра та спікера є погодженими і виноситися на розгляд не будуть.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Автор

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги