Примите участие
в розыгрыше
планшета Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Поки захищають російську мову – гине українське радіо

132

2 червня в приміщенні Національного університету Києво-Могилянська Академія пройшла прес конференція творців «Молодого Радіо», які пояснила своє зникнення з радіоефіру.

Директор радіостанції «Молоде радіо» Станіслав Шумлянський розповів про те, що ідея створення радіостанції яка б «крутила» лише українську музику, виникла під час розмови з тодішнім власником ТРК «Люкс», нинішнім мером Львова, Андрієм Садовим. Було вирішено розмістити радіостанцію на частоті 69,68 Мгц, ліцензія на яку належить ТРК «Люкс». Тодішній керівник ТРК «Люкс» у «джентльменській угоді» що не має ніякої юридичної сили, визнав що радіо на цій частоті не має ніякої перспективи і тому його компанія не матиме ніяких претензій на цю хвилю. Фінансування нової радіостанції взяли на себе самі творці. І весь перший, та єдиний рік існування «Молоде радіо» боролося за своє існування. А в травні в зв’язку з боргами «Молодого» його трансляцію було припинено, хоча борги власників радіо, були не таким й великими «всього кілька тисяч доларів».

На разі «Молоде радіо» продовжує працювати в мережі Інтернет, але в майбутньому сподіваються на повернення радіоефір. Станіслав Шумлінський сподівається отримати підтримку, для єдиного в столиці 100% українського радіо від політиків які заявляють про свою підтримку Української культури.

А на разі основним завданням «Молодого» є підкорення слухацької аудиторії Інтернету, не лише в Україні, але й в усіх країнах де проживає україномовне населення.

Автор

Наши блоги