У Китаї лікарі помилково видалили чоловікові статевий орган

У Китаї лікарі помилково видалили чоловікові статевий орган

Після дев'яти років судової тяганини китаєць Сюелян Дуо відсудив у медиків більше $62 тис. за те, що вони помилково видалили йому статевий орган.

Житель міста Аньшань на північному сході Китаю позбувся чоловічої гідності 19 років тому. З скаргами на незрозумілу інфекцію, що уразила його пеніс, він звернувся в місцеву лікарню. Проте ескулапи вирішили, що у хворого ракова пухлина і, недовго думаючи, відсікли велику частину його пеніса. Після операції сексуальне життя китайця стало неможливе.

Переживши перше потрясіння, Дуо отримав новий удар. Фахівці, до яких він прийшов на консультацію, заявили, що хвороба була несерйозною і не було ніякої необхідності розправлятися з пухлиною таким радикальним методом.

Дев'ять років потерпілий добивався справедливості, оббиваючи пороги судів. У результаті правосуддя опинилося на його стороні, китайцеві призначили компенсацію, яку повинні будуть виплатити три клініки, причетні до проведення операції.

Однак позивач заявляє, що тяжба на цьому не закінчена, оскільки призначена судом сума компенсації менша аніж він очікував.

За матеріалами Газета.ru, France Presse