Принц Данії зізнався, що любить їсти собачатину

Принц Данії зізнався, що любить їсти собачатину

Даньський принц-консорт Хенрік в інтерв'ю місцевому журналу Ud&Se зізнався, що його улюбленою стравою є м'ясо собаки, смажене на грилі, пише The Telegraph.

Хенрік, який народився у Франції, каже, що звик їсти собаче м'ясо у В'єтнамі, де він вчився і виріс. Принц порадив своїм підданим спробувати цей делікатес, який на смак нагадує кролятину або оленину, тільки трохи сухіший.

- Я ніскільки не бентежуся моральним аспектом проблеми, - пояснив Хенрік, - адже собаки, яких я їм, були спеціально вирощені для цього, на зразок курок на фермах.

Проте це зізнання викликало хвилю обурення серед данців. Особливо їх обурює той факт, що любитель в'єтнамських делікатесів є головою національного клубу власників такс. При цьому своїм власним таксам Хенрік присвятив цілу книгу ніжних віршів, в яких, наприклад, порівнював лапи улюбленої суки Евіти з крилами.

Преса відразу згадала принцу-консорту історію із зникненням королівської такси з палацу в Копенгагені. У країні тоді був оголошений загальнонаціональний пошук зниклого собаки, який не приніс ніяких результатів, пише Lenta.ru.