Катеринчук вважає, що українці без КС будуть нецивілізованими

240
Катеринчук вважає, що українці без КС будуть нецивілізованими

Cуддів Конституційного Суду сьогодні потрібно привести до присяги. Таку думку висловив керівник центрального виконавчого комітету “Нашої України”, народний депутат Микола Катеринчук, повідомляє прес-служба Блоку "Наша Україна".

Видео дня

“Приведення до присяги суддів Конституційного Суду є необхідною умовою для того, щоб розблокувати його роботу. Без Конституційного Суду, на жаль, будь-який чиновник чи державний орган зможе приймати рішення, які можуть іти в розріз з Конституцією, адже КС — це єдина установа в Україні, до якої може звернутися громадянин щодо визнання таких рішень неконституційними”, — переконаний Катеринчук.

“Розблокування цього органу повинне закінчити етап конституційної кризи, яка тривала в Україні понад півроку, — вважає Микола Катеринчук. — Тому я вважаю, що сьогодні потрібно привести суддів Конституційного Суду до присяги”.

“Суд має діяти постійно, незалежно від бажання чи небажання окремих політиків. Без нього не можна назвати наше суспільство цивілізованим”, — додав народний депутат.