Українки ставлять рекорди

944
Українки ставлять рекорди

Нове дослідження розкрило таємницю, чому наших жінок так цінують в усьому світі.

Виявляється, що українська жінка — справжній феномен. І помиляється той, хто думає, що чорноброві, кароокі й пишнотілі красуні живуть лише в казках. Як свідчать результати дослідження, українка має принаймні три переваги над іншими. По-перше, вона на цілі 12 сантиметрів вища за азіаток, по-друге, має третій розмір грудей і на додачу — диплом про вищу освіту! Детальніше про феномен української жінки

Напередодні жіночого свята Восьмого березня "Експрес" вирішив зробити подарунок представницям прекрасної статі. На наше прохання фахівці склали портрет типової українки. І результати вражають! Тож як виглядає дружина, мати, донька?

"ВОНА РОСТОМ НЕВЕЛИЧКА..."

Втім, і не маленька, бо 163 см хоч і на 3 менше за європейський стандарт, однак на цілих 12 (!) більше за азійський. Правду кажуть, що українське краще, ніж китайське.

"... ЩЕ И ГОДАМИ МОЛОДА"

Середній вік української жінки — 36 років. Проте пані з міста трохи молодша — їй лише 34, а селянці — усі 39. Наймолодше жіноче населення у Закарпатській області — їм тут по 32 роки, найстаріше (даруйте, найзріліше!) — у Вінницькій — 38 літ.

Та не дуже довго, лише 74 роки. На 5 літ менше за американку, на 6 — за шведку, зате на чотири роки довше, ніж папуга какаду. Втім, поширену приказку "Жінки хворіють — чоловіки вмирають" українка підтверджує стовідсотково, оскільки в середньому на 9 літ переживає свого благовірного. От і зрозумій: чи то жінки здоровішають, чи хлопи пішли недійшлі?

А ДЕ ЖИВЕ?

Переважно в місті. Жіноче міське населення удвічі перевищує сільське

АЗ КИМ?

Та одна! Шість із десяти зареєстрованих шлюбів розпалося торік в Україні, а • ініціатором розриву у 87 випадках зі ста була жінка. Видно, таки дістали її ті хлопи... недійшлі.

"КОХАЙТЕСЯ, ЧОРНОБРИВІ..:"

Ні, не з москалями. Тепер її підмальовані очка виглядають лише заморського принца. Як свідчить статистика, щороку до наманікюрених пазуриків української панянки потрапляють на 3 відсотки більше женихів з країн ЄС і на 5 відсотків більше американців, котрі укладають з нею офіційний шлюб.

ЧОМУ "НАМАНІКЮРЕНИХ"?

Бо це правда! Минулого року вона купила на 12 відсотків більше елітної косметики, аніж позаминулого, витративши на це близько 250 мільйонів гривень. Це ж скільки "Мерседесів" можна було купити?!

А ФІГУРА ОГО-ГО!

Середньостатистична пані має третій розмір грудей. Недаремно каже народна приказка, що справжня українка — це повна пазуха цицьок.

ВОНА ГАРУЄ!

А що робити? Психологи порахували, що наша жінка працює на 60 відсотків більше за чоловіка, бо хатня робота й діти також на ній. І це, зважте, на тлі "безробіття з жіночим обличчям": за статистикою, понад 70 відсотків непрацюючих — жінки, а 16 відсотків жінок працюють у шкідливих для здоров'я умовах.

Втім були б руки, а робота знайдеться, навіть якщо доведеться шукати її на чужині. Скільки українок прибирають там чужі оселі і доглядають чужих дітей — важко сказати, бо офіційна й неофіційна статистики різняться у десятки разів Припускають, що наших заробітчанок у Європі близько 5 мільйонів.

І ХВОРІЄ...

25 відсотків жінок потерпають від жіночих недуг, майже ЗО — від остеохондрозу. Невтішна статистика свідчить, що на сто тисяч жінок є шістдесят хворих на рак, а помирає з них тридцять.

ЩО ВОНА ЇСТЬ?

Капусту. Хтось їй сказав, що капуста спалює калорії, а оскільки кожна четверта українська пані признається, що бодай раз у житті пробувала сидіти на дієті, то популярність цього овоча зросла за минулий рік на 30 відсотків. Щоправда, кожна друга з дієти успішно "зістрибує" вже на третій день. Вочевидь, керуючись постулатом "Фігура — добре, а вареники — краще!"

А ДІТИ Є?

Аякже! Однак мало. Минулого року кожна українка народила по 1,2 немовлятка. 22 відсотки сімей мають по 1 дитині, а багатодітних у нас лише трохи більше 1 відсотка. Крім того, в Україні було зроблено 250 тисяч абортів, а в кожної третьої жінки вагітність минає з ускладненнями. Так що демографічна криза нам загрожує і надалі.

ЯК ЩОДО ОСВІТИ?

Нормально! Тут ми й справді досягли рівноправ'я, бо половина дипломів про вищу освіту — у жінок!

А З ПОЛІТИКОЮ — ГІРШЕ.

Як зазначив Президент України, у нас лише 5 відсотків жінок-політиків, і це дуже погано, бо у Німеччині їх 42%, у Франції -- 30%. Цікаво, давно він так думає?

ЯК IIЗВУТЬ?

Христина, Анастасія, Софія, Ірина, Юлія — ці імена нині найчастіше дають батьки маленьким україночкам.

КОМУ ВОНА ВІРИТЬ?

Богові! 74 відсотки українок визнають себе віруючими. Втім, 69 відсотків продовжують довіряти своїм чоловікам.

Ірина ЛЬВОВА, «Експрес»

www.expres.ua