Неукраїнські Карпати. Подорожні нотатки українського туриста

249
Неукраїнські Карпати. Подорожні нотатки українського туриста

Ця місцевість популярна своїми винами і горами. Найкраще спланувати свій відпочинок у цих краях таким чином, щоб знайомство з вином поєднати з купаннями в термальних ваннах. Тоді, не встигнувши «просохнуть» від численних дегустацій вина, можна зануритися у басейн, побешкетувати в аквапарку або поніжитися в термальній купальні.

Отже, ми в Угорщині.

Цей готель знаходиться в Карпатах. Він більше нагадує палац, де неодмінно мають жити графи-вампіри. Або, в гіршому випадку, з десяток привидів.

Місцеві кажуть, що на цій землі де не тикнеш палку – обов’язково йде термальна вода.

У кожному найменшому селі тут по кілька термальних купалень, басейнів, озерець тощо. у кожному другому місті - ще й аквапарк на додачу.

Купання у відкритих басейнах взимку - особливе задоволення.

«Аборигени» просто не вилазять із купалень

Це – кінний двір братів Лазар - чемпіонів з перегонів на кінних візках.

До речі: варто бути обережним, відправляючись з однієї дегустації на іншу. У багатох закладах тут стрічають гостей місцевою фруктовою горілкою – «палінкою». На смак і запах - самогон, і мушу попередити, що за ефектом - така ж потужна.

Це – Будапешт.

Головний ринок, збудований Ейфелем, а також центр міста.

А щодо вина...

Вино тут ллється не гірше термальної води з підземних джерел. В Угорщині близько 600 сортів цього напою, і робиться воно практично по всій країні. У містечку Богач (на фото), де проживає 2000 людей, 400 (!!!) винних погребів, так званих «винниць».