19 октября • обновлено в 02:48
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Пинзеник не помирив Ющенка з Тимошенко і піде в БЮТ

274

На наступних президентських виборах ПРП і БЮТ підтримають єдиного кандидата.

фото /PHL3 грудня Партія «Реформи і порядок» провела свій ХІІ з’їзд. Виступаючи перед делегатами, лідер ПРП Віктор Пинзеник закликав їх підтримати рішення про об’єднання з силами, що входять до БЮТ. «Партія провела досить успішні переговори з цього приводу»- відзначив лідер, пояснивши, що в разі схвалення позитивного рішення партія збереже свою цілісність, натомість лише консолідуватиме діяльність з союзниками. Зокрема, за словами Пинзеника, координація полягатиме у підтримці єдиного кандидата на президентських виборах, участь єдиним списком у наступних парламентських виборах, а також об’єднання фракцій у місцевих радах нинішнього скликання.

Віктор Пинзеник розповів делегатам про причини поразки на минулих виборах до Верховної Ради. За його словами, акціонери НСНУ стали використовувати адміністративні важелі, чим спровокували гризню і з’ясування стосунків. Це, за словами лідера ПРП, і призвело до розколу в помаранчевому таборі і відставки першого післяреволюційного уряду.

Також Віктор Пинзеник зізнався, що це ПРП ініціювала минулого року святкування річниці Майдану в надії, що розколоті сили об’єднаються, а коли цього не відбулося – ПРП вирішила об’єднуватися з БЮТ.

Об’єднання з партією «Пора» Лідер ПРП назвав помилкою, а також розповів, що після зради СПУ він намагався переконати Ющенка розпустити парламент. У своїй промові Пинзеник заявив, що на сьогодні з парламентських сил лише БЮТ відстоює цінності Майдану, тому і виникла потреба об’єднання.

Крім того, Віктор Пинзеник звернувся у своєму виступі до НСНУ, закликавши президентську силу консолідувати зусилля з іншими національно-демократичними силами.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Автор

Блоги / мнения

ads pixel