26 февраля • обновлено в 06:24
МоваЯзык

/ Курьезы

Малінін освистав букет від Януковича

225

Російському співакові Олександру Малініну в п'ятницю під час концерту в Національному палаці "Україна" вручили величезний букет від Віктора Януковича, повідомляє "Газета по-украински"

За словами видання, реакція співака була доволі несподіваною - він скривився. Кілька глядачів почали навіть свистіти. А якийсь чоловік із заднього ряду вигукнув "Ганьба!".

"У висоту букет мав майже півтора метра. Уперше його винесли на сцену двоє чоловіків у чорних костюмах наприкінці першого акту концерту. Квіти були у плетеному кошику. Поставили їх по центру. Малінін дуже здивувався. Він завершив пісню, а ті самі чоловіки мовчки забрали букет зі сцени. Після антракту ті ж самі квіти знову винесли на сцену. Букет складався з червоних гвоздик і жовтих хризантем. Глядачі перешіптувались, що це, напевне, подарунок від російського посольства. У залі оголосили, що квіти співакові презентує прем'єр-міністр України Віктор Янукович. Малінін здивовано кинув оком на букет. Коли зал почав невдоволено свистіти, Олександр теж почав насвистувати, щоправда, мелодію відомої пісні "Леди Гамильтон". Потім включили музику, і він заспівав її", - йдеться в "Газеті".

Також, за словами кореспондентів, Малініна привітала Людмила Кучма, яка подарувала йому маленький букетик з екзотичних квітів.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Автор

Новости

Топ-публикации

Топ-блоги