УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко увірвалася на засідання Київради (доповнена)

Тимошенко увірвалася на засідання Київради (доповнена)

Тетяна Меліхова читає заяву фракції БЮТ; Олесь Довгий нервує. Відеосюжет 4,25 Мб

Видео дня

Юлія Тимошенко біля трибуни Київради. Відеосюжет 3,38 Мб

Тимошенко на трибуні: "У Києвраді сьогодні при владі знаходяться вори!" Відеосюжет 4,14 Мб

Креатив від ТРК "Київ": після слів Тимошенко "мер та його оточення корумпують депутатів Київради!" пряма трансляція сесії плавно перетворилася на... Відеосюжет 3,32 Мб

(відео ТРК "Київ")

12 грудня під час засідання Київради до зали засідань, де відбувалися заворушення, увірвалася Юлія Тимошенко. Вона почала читати заяву, після чого трансляцію засідання припинили. ТРК «Київ» транслює замальовки з краєвидами столиці під веселу музику.

«На жаль, в Київраді сьогодні при владі знаходяться люди, які зганьбили все», — заявила лідер БЮТ з трибуни.

фото Дима Богданов / ОБОЗ

Вона спробувала розповісти про те, як за участю київського міського голови «на корупційній основі заснований Київенергохолдинг», який «абсолютно необґрунтовано» підвищує у 3,5 рази тарифи для населення.

Як повідомили «Обозревателю» в ТРК «Київ», трансляцію засідання Київради було припинено на прохання київського міського голови Леоніда Черновецького, який особисто зателефонував в редакцію телекомпанії.

БЮТ вважає відключення телевізійної трансляції сесії Київради під час виступу Юлії Тимошенко яскравим свідченням переляку і паніки Леоніда Черновецького.

«Сьогодні на сесії Черновецький спільно з іншими співучасниками брутального розкрадання майна столиці остаточно усвідомив, що його план безкарного паразитування на інтересах киян повертається бумерангом народного обурення і йому доведеться відповідати перед законом і пограбованою громадою Києва», — наголошується в заяві БЮТ, текст якоъ був переданий «Обозревателю».

Блок Юлії Тимошенко закликає Черновецького «самостійно з’явитися у правоохоронні органи, пам’ятаючи про те, що щиросердне зізнання може хоч трохи пом’якшити ставлення до нього правосуддя. В іншому разі, меру загрожує хвиля народного обурення, яка змете нинішню злодійську кліку в Києві».

Також читайте про сьогоднішнє засідання Київради:

Киевляне отбиваются от тарифов Черновецкого. Раунд третий