Головатий: Уряд відправили у відставку заради оргазму

207
Головатий: Уряд відправили у відставку заради оргазму

Міністр у відставці Сергій Головатий розповів, що з юридичної точки зору рішення парламенту про відставку уряду – повний абсурд. Головатий пояснив, що згідно конституційної реформи, з 1 січня парламент забрав у Президента право формувати новий уряд і разом з тим не набув повноважень самому визначати склад уряду. Тобто з новими міністрами ВР зможе визначитися лише після виборів.

«Уряд не може кинути країну напризволяще, тому ми, міністри у відставці, будемо працювати, як повноцінний Кабмін» - зазначив Головатий. До речі, за його словами, міністри у відставці будуть отримувати зарплату, як звичайні міністри. Він розповів, що уряд чекав на відставку у січні: «Якби не було газової проблеми, парламент прив’язався би до проблеми води, щоб відправити нас у відставку, а краще прив’язався би до сухої гіляки – це було б краще усім».

На питання, чого бажали досягти політичні сили, які залишили країну без уряду, Головатий відповів, що це зроблено задля дестабілізації перед виборами і додав: «А ще, звичайно, щоб отримати оргазм».

Міністр у відставці не виключає, що в даній ситуації місце прем’єра у відставці Єханурова може зайняти Тимошенко: «Кожен екс-прем’єр в нашій країні може повернутися в уряд за логікою Печерського та Шевченківського суду», заявив Головатий, натякаючи на Піскуна.