newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Китайці матимуть свій "Диснейленд"

222
Китайці матимуть свій 'Диснейленд'

Китайці матимуть свій "Диснейленд". Він відкривається у Гонконгу. За словами організаторів, щороку його зможе відвідати понад 3,5 мільйони людей.

Видео дня

Уже наступного понеділка багатотисячні черги зустрічатимуть кольорові Міккі-Мауси, Вінні-Пухи та казкові Попелюшки одного із найбільших "Диснейлендів" у світі. Країну мрій зводили впродовж шести років. Платникам податків цей проект коштував майже два мільярди доларів. Але будівельники твердять, що гарний настрій та позитивні емоції коштують набагато більше.

Роберт Ігер, президент компанії Walt Disney:

- Новий персонал "Диснейленду" нараховує п’ять тисяч осіб. Його спеціально відбирали та тренували.

Перші гості відвідали "Диснейленд" ще до відкриття. Керівництво вирішило провестИ таку собі генеральну репетицію. Вже впродовж декількох днів тут веселяться люди, для яких відкрили безліч крамничок. Основні сувеніри – герої мультфільмів.

Майкл Айзнер:

- Мені дуже приємно, що Китай – це країна, де родина відіграє надзвичайну роль. Зараз провести вихідні із родиною не буде проблемою, бо є "Диснейленд".

Наразі компанія "Дисней" веде переговори про відкриття ще однієї країни мрій у Шанхаї. Але це станеться не раніше 2010 року.