Запорізькі правоохоронці виявили точку «інтиму» на Азовському морі

204
Запорізькі правоохоронці виявили точку «інтиму» на Азовському морі

Оперативна інформація про точку продажної любові в одному з нічних клубів на Федотовій косі (смт Кирилівка), яка надійшла обласній міліції, виявилася правдивою. Організував бордель 38-річний адміністратор клубу, житель Херсона. Двічі раніше засуджений за незаконне носіння та зберігання зброї й шахрайство, цього разу чоловік вирішив випробувати себе на новій ниві.

Як повідомили «УМ» у Центрі громадських зв'язків УМВС у Запорізькій області, під рукою в сутенера-бізнесмена завжди були кілька дівчат легкої поведінки віком від 18 до 25 років. Причому одна з нічних метеликів є далекою родичкою звідника. Як з’ясували правоохоронці, година інтимних послуг у клубі коштувала 150 гривень, ніч — 100 доларів США, з яких дівчина отримувала лише близько 40 відсотків. Клієнт міг скористатися кімнатою просто у закладі: кілька номерів були обладнані саме для такого роду розваг.

Видео дня

За інформацією правоохоронців, інтимними послугами в нічному клубі користувалися не тільки дорослі чоловіки, а й неповнолітні. Бажаючі «розважатися» могли звернутися до будь-якого офіціанта. І хоча повною інформацією щодо «додаткових послуг» вони не володіли, але знали, до кого відсилати потенційних клієнтів. Існували навіть візитні картки з рекламою «цікавого дозвілля» та відповідним номером телефону.

У результаті спільної операції, проведеної співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми та карним розшуком УМВС України в Запорізькій області, був задокументований факт передачі грошей адміністраторовi клубу цивільною особою, яка замовила інтимні послуги. Клієнт із дівчиною були затримані після того, як відправилися у номер. У сутенера вилучили як щойно отримані гроші, так i все зароблене «непосильною працею» його жриць кохання у гривнях та валюті.

Наразі стосовно нього порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Ведеться досудове слідство.

Іван ПОВАЛЯЄВ, "Україна Молода"