1 октября • обновлено в 22:56
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Швидка реєстрація бізнесу львівським підприємцям не загрожує

172

Зареєструвати бізнес протягом одного дня львівські підприємці, ймовірно, ближчим часом не зможуть. Хоча вже з 1 вересня цього року Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва України планував скоротити терміни реєстрації малого бізнесу до одного дня завдяки впровадженню системи електронного обміну даними між державними реєстраторами та органами, в яких ставлять підприємців на облік.

Львівські реєстратори ж вважають, що наразі скоротити терміни реєстрації бізнесу до одного буде важко, оскільки заважає нинішнє законодавство. Як прокоментував таке нововведення начальник управління державної реєстрації міста Львова Володимир Дуда, для його реалізації потрібно змінити законодавчу базу, а також спростити саму процедуру реєстрації. На думку Володимира Дуди, варто було б скасувати статути, на зразок того, як раніше скасували установчі договори. „Від цього нікому не стало гірше, адже вони не є необхідними, лише забирають зайвий час”, -- каже начальник управління. Крім того, він вважає, що поспішність під час реєстрації може призвести лише до помилок. „Законодавством передбачений термін реєстрації фізичних осіб протягом двох днів та юридичних протягом – трьох. І ми вкладаємося в ці терміни”, -- каже Володимир Дуда.

Щомісяця у Львові реєструється 100 – юридичних та 450 фізичних осіб, перереєстровується 500 юридичних та 450 фізичних осіб.

Як інформує сайт Кабінету Міністрів України, з 15 серпня як експеримент у Києві запрацює режим електронного обміну даними між державними реєстраторами та органами, в яких провадиться постановка підприємців на облік. На думку голови Держпідприємництва, це дасть змогу скоротити терміни реєстрації бізнесу та післяреєстраційних процедур до одного дня. Якщо експеримент виявиться вдалим, то така система зможе запрацювати на загальнонаціональному рівні з 1 вересня.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги