30 сентября • обновлено в 20:05
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Розслідувано махінації із залізничними квитками

196

За дорученням Міністра транспорту та зв’язку України Євгена Червоненка перевірено причини відсутності пасажирських квитків у залізничних касах у розпал літнього сезону. Виявлено грубі порушення у роботі касирів під час продажу квитків на більш ніж 300 потягів у касах Українського центру обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України (УЦОПу) Південно-Західної залізниці.

Нагадаємо, що раніше Мінтрансзв’язку значно скоротило необґрунтоване бронювання місць та ввело додаткові потяги на популярних влітку залізничних маршрутах.

У результаті перевірки виявлено завищення у 3,5 рази кількості заброньованих місць, зокрема для забезпечення виїзду відповідальних державних діячів, депутатів та осіб, що мають пільговий проїзд.

Більше того, касири-махінатори, яких не контролювали їхні керівники, по декілька разів використовували прізвища дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, та безпідставно отримували безкоштовні квитки.

Також виявлено, що посадові особи УЦОПу не вжили заходів по отриманню належних підприємству 311,7 тис. грн. зборів від резервування місць та оплати наданих послуг при реалізації квитків.

Крім того, за інформацією контрольно-ревізійного підрозділу Мінтрансзв’язку, внаслідок протизаконних дій посадових осіб УЦОПу із державної власності шляхом безпідставного викупу були вилучені нежитлові приміщення, які не підлягали приватизації, на суму понад 7 млн. гривень.

Усі винні у незаконних діях притягнуті до відповідальності. По окремих фактах порушені кримінальні справи.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги