1 октября • обновлено в 00:56
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Голова Верховного Суду України зустрівся з Координатором проектів ОБСЄ в Україні

161

Голова Верховного Суду України Василь Маляренко прийняв Координатора проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні Джеймса Шумейкера.

У ході розмови сторони розглянули актуальні питання судово-правової реформи в Україні, обговорили проблеми незалежності судової гілки влади, визначили напрямки подальшої співпраці найвищого судового органу в системі судів загальної юрисдикції та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Василь Маляренко розповів про структуру та функції Верховного Суду України, його місце і роль у судовій системі та системі органів державної влади. Торкаючись питань співпраці з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Голова Верховного Суду України висловив пропозиції, зокрема, щодо навчання та підвищення кваліфікації суддів. Надзвичайно корисними у зазначеному напрямку, на його думку, могли б бути навчальні семінари, організовані Верховним Судом України спільно з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні, обмін досвідом українських суддів з правниками інших держав, обговорення конкретних законодавчих актів. “Верховному Суду України необхідна підтримка міжнародних структур у його прагненні забезпечити законність у державі, у відстоюванні незалежності судової системи, в утвердженні правової культури населення,” - наголосив Василь Маляренко.

Джеймс Шумейкер подякував Голові Верховного Суду України за змістовну розмову, зазначивши, що всі пропозиції і побажання української сторони знайдуть відображення у програмах, над якими працює Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

http://www.kmu.gov.ua/

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги