newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Гроші, заощаджені на "Євробаченні" слід залишити НТКУ

318
Гроші, заощаджені на 'Євробаченні' слід залишити НТКУ

Віце-прем'єр-міністр Микола ТОМЕНКО має намір пропонувати уряду дозволити Національній телекомпанії України залишити кошти, заощаджені на організації підготовки та проведенні “Евробачення-2005”. Про це він сьогодні повідомив на прес-конференції в УНІАН.

“Очевидно, я буду переконувати уряд, що ті кошти, який заощадив Перший національний, залишити Першому національному для технічного переоснащення”, - сказав М.ТОМЕНКО.

При цьому він підкреслив, що НТКУ має аргументувати, як будуть використані заощаджені кошти .

“Вони мають за рахунок заощаджених коштів по Євробаченню посилити свою роботу. Я готовий переконувати міністрів в уряді, щоб ці кошти залишились НТКУ, а не повертались в бюджет”, - сказав М.ТОМЕНКО.

Видео дня

Він також зазначив, що в цьому році не передбачено фінансування на створення суспільного телебачення.

За його словами, в наступному році будуть виділені кошти з бюджету на створення освітніх та культурологічних програм.

Він зазначив, що в ході дискусії уряду, парламентаріїв та експертів буде визначено, як залучити додаткове фінансування за умов зменшення кількості комерційної реклами на суспільному телебаченні.

Як повідомляв УНІАН, Національна телекомпанія України витратила 57 млн. грн. бюджетних коштів на організацію проведення міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2005”.

За попередніми підрахунками, із 67 млн. грн. бюджетних коштів, виділених на підготовку, організацію та проведення “Євробачення-2005”, НТКУ змогла заощадити понад 10 млн. грн., що становить близько 15% від обсягів фінансування з державного бюджету.

http://www.unian.net/