newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

10 найкращих українських вчителів англійської мови стажуватимуться в США

252
10 найкращих українських вчителів англійської мови стажуватимуться в США

10 найкращих українських вчителів англійської мови та країнознавства США проходитимуть стажування у Сполучених Штатах.

Як повідомили УНІАН у Посольстві США в Україні, 9 червня Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джон ГЕРБСТ привітає 10 національних переможців програми “Українсько-американські премії за досягнення у викладанні” – вчителів англійської мови та/або країнознавства США - під час прийому на їхню честь. Вчителі-переможці з 10 червня по 4 серпня 2005 року братимуть участь у семінарі з підвищення професійної майстерності в США.

Видео дня

Програма “Українсько-американські премії за досягнення у викладанні” відзначає найкращих українських вчителів англійської мови та країнознавства США за їхнє лідерство, професіоналізм, новаторство та розбудову й поглиблення американсько-українських зв'язків. За 8 років існування програми 129 українських вчителів взяли участь у таких семінарах у США. Крім того, 625 вчителів отримали комп'ютери, іншу техніку та методичні матеріали для своїх шкіл.

Національні фіналісти проходитимуть стажування в університеті штату Монтана, місто Боузмен. До програми стажування також включено тижневе перебування у Вашингтоні з метою ознайомлення з урядовою та освітньою системами США, і відвідання 7-ї щорічної конференції “Вшановуючи досягнення у викладанні – обмін досвідом між країнами”, яка відбудеться в університеті штату Каліфорнія, місто Чіко.

http://www.unian.net