newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Ющенко «подколол» журналистов. Янукович поздравил «сценаристов»

969
Ющенко «подколол» журналистов. Янукович поздравил «сценаристов»

Не пересыхает поток поздравлений в адрес украинских работников средств массовой информации, которые сегодня отмечают (или только готовятся отметить) свой профессиональный праздник.

Президент Украины сказал, в частности такое:

«У дні Помаранчевої революції ми повною мірою пізнали високу ціну правдивого слова. Я вдячний всім журналістам, які, незважаючи на тиск і залякування, несли правду людям. Ви залишилися вірними своїй професії і громадянському обов'язку і маєте твердо знати – у нашій перемозі є ваш вагомий внесок».

Да, было такое: «внесок» - наш, а «перемога» - ваша.

Кроме того, Ющенко вновь пообещал: «Виконавці і замовники вбивства Гії Гонгадзе будуть покарані».

Видео дня

И предупредил:

«Попереду нас чекає велика цікава робота».

Да что там «попереду»! И сейчас уже так интересно! Чертовски хочется работать.

Неплохо справился с задачей поздравить журналистов и Виктор Янукович:

«Заслуговує поваги і захоплення праця українських журналістів, які докладають багато зусиль для розбудови справді незалежної, об’єктивної преси, якій властиві високі стандарти журналізму. Я поздоровляю усіх працівників цієї непростої але дуже цікавої і почесної професії. Бажаю здоров’я, успіхів і віри в ідеали незалежної преси. Цікавих зустрічей, гострих і злободенних матеріалів, блискучої перспективи зичу вам, шановні редактори і кореспонденти, режисери і оператори, ведучі і сценаристи, – усі, хто виконує благородну місію об’єктивного інформування суспільства про важливі події в Україні та закордоном».

http://obkom.net.ua/