До Тимошенко залицяється ще один депутат

276
До Тимошенко залицяється ще один депутат

Голова Національної спілки письменників України, народний депутат Володимир Яворівський написав заяву на вступ до парламентської фракції Блоку Юлії Тимошенко. Він повідомив, що вирішив зробити це 22 листопада, після святкування річниці Помаранчевої революції. «Коли Роман Безсмертний заявив, що НСНУ готовий до об’єднання з БЮТ за умови, якщо Тимошенко не буде Прем’єром, я сказав йому: «З такими фразами ідуть на війну, а не на примирення», - заявив Яворівський.

Видео дня

Про це повідомляє офіційний сайт БЮТ.

Він розповів, що прийшов до НСНУ «на хвилі новорічної, інавгураційної ейфорії, коли всі думали, що буде створена мега-партія, патріотична, могутня сила. Але швидко з’ясувалось, що туди фактично нікого не запрошували ні з ПРП, ні з УРП, ні з Руху. Партія була створена під кількох людей, як політична парасоля або політичний човен».

Народний депутат повідомив, що на його перехід до Блоку Юлії Тимошенко також вплинув «розкол помаранчевих сил та меморандум Ющенка-Януковича, який повністю реанімував Януковича». Яворівський різко виступив на з’їзді НСНУ, де сказав, що «партія повішалась на шию Віктора Ющенка і в такий спосіб вважає, що вона пройде у парламент». Останньою краплею Яворівський називає святкування річниці Майдану.

«Коли я вийшов з НСНУ, то у своїй заяві написав: «я тихо прийшов, і тихо від вас відходжу, не хряпаючи дверима і не проводячи прес-конференцій». І фактично я не порушив цю свою обіцянку. І тільки коли хтось на з’їзді НСНУ спитав, чому у списку немає Володимира Яворівського, тоді Безсмертний вже був змушений сказати публічно, що я вийшов із партії», - заявив Яворівський.

Він також додав, що з Юлією Тимошенко у них завжди були «хороші стосунки – ми разом проходили вибори, разом із нею і з Турчиновим їздили по Україні». Яворівський також вважає, що саме політична сила Тимошенко здатна протистояти Януковичу.

Він підкреслив, що поки не став членом партії «Батьківщина», але, за його словами, його запросили до списку БЮТ. «Ми всі у партії «Реформи і Порядок» вірили, що приєднаємось до Юлії Тимошенко, але, на превеликий жаль, голова партії, з моєї точки зору, не зовсім адекватно оцінив ситуацію. І тепер так сталося, що мої колеги, яких я глибоко шаную – і Соболєв, і Філенко, і Стецьків, й інші, залишились на сьогоднішній день у підвішеному стані», - сказав Яворівський.