До України приїхав один із найвідоміших мандрівників світу

171
До України приїхав один із найвідоміших мандрівників світу

Він презентував клуб, де українська молодь учитиметься жити і виживати в екстремальних умовах. Проект став можливим за підтримки програми розвитку ООН.

Видео дня

4 океани, 18 морів, пустелі Сахара, Гобі, Каракуми, відкриття кількох невідомих людству племен та цілих цивілізацій – ось далеко не повний список експедицій Віталія СундАкова. У свої 49 росіянин об"їздив усі материки світу. Сьогодні він – громадянин світу, керівник численних шкіл виживання - і просто жива енциклопедія унікальних знань. Себе ж мандрівник вважає дослідником і невиправним романтиком. Каже: пізнавати світ - найбільше щастя.

Українським студентам мандрівник розказує про нюанси порозуміння із канібалами, виживання в диких умовах та небезпечні подорожі. Попри те, сам Сундаков переконаний: для людини найнебезпечніше місце не джунглі, а мегаполіс. А тим, хто мріє про славу Марко Поло, радить для початку пожити серед бомжів. Це вважає найкращою школою виживання.

Хоча мандрівник об"їздив весь світ, колискою людської цивілізації вважає слов"янську культуру. За кілька років у Москві мріє збудувати цілий комплекс, присвячений слов"янській старовині - Слов"янський кремль. А майстра, що його зводитиме, знайшов у Києві.