Підписано угоду про створення блоку СДПУ(о), «Жінки за майбутнє», «Центр» і РПУ

165
Підписано угоду про створення блоку СДПУ(о), «Жінки за майбутнє», «Центр» і РПУ

Угоду про створення Виборчого блоку політичних партій СДПУ (о), "Жінки за майбутнє", "Центр" і Республіканської партії України підписали лідери цих партій 12 грудня 2005 року в київському Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Видео дня

Згідно з цим документом, керівними органами блоку є Міжпартійний з'їзд і Координаційна рада, до складу якої входять Віктор Медведчук, Юрій Бойко, Валентина Довженко, Степан Гавриш, Юлій Іоффе, Леонід Кравчук, Нестор Шуфрич та ін.

На Міжпартійний з'їзд, який заплановано провести 18 грудня, повинні зібратися 620 делегатів від партій-членів блоку. Зокрема, від РПУ передбачено 120 делегатів, від СДПУ (о) – 400, "Жінки за майбутнє" делегують 80 осіб, "Центр" – 20 осіб. З'їзд повинен затвердити виборчий список кандидатів у народні депутати від блоку. СДПУ (о) передбачається надати 65% місць у списку (зокрема, за ними – номер 1), Республіканській партії – 20%, "Жінки за майбутнє" – 12%, "Центр" – 3%.

Повноваження цього виборчого блоку поширюються і на місцеві вибори. При формуванні виборчих списків на цих виборах квота розподілу місць у них зберігається.