Медведчук натякнув, що Янукович не поніс відповідальності

Медведчук натякнув, що Янукович не поніс відповідальності

Віктор Медведчук шкодує, що «не відбулася єдина антипомаранчева коаліція». Про це, передає кореспондент «Оглядача», лідер СДПУ (о) заявив на 20-му з’їзді партії.

Видео дня

«Безвідповідальність політиків визначає не лише представників нинішньої влади», - пояснив Медведчук причини, чому не об’єдналися опозиційні сили. Як приклад інтеграції опозиційної команди Медведчук продемонстрував рішення політради своєї партії - СДПУ(о). Адже СПДП(о) йде на вибори не сама, а у блоці. Серед учасників блоку Медведчук назвав партію «Жінки за майбутнє».

«Українські політики багато заборгували перед українськими жінками. Час виправити цю несправедливість» - сказав Медведчук. Він також розповів, що у блоці з СДПУ(о) є партія «Центр» Степана Гавриша. «Гавриш був з нами, коли тривала драматична боротьба за політичну реформу. Ми вдячні йому за принциповість, тому він з нами».

Ще однією силою в блоці Кравчука стала Республіканська партія України Юрія Бойка. Передвиборчі списки та назва блоку від СДПУ(о) визначаться, за словами Віктора Медведчука, наприкінці дня.