Чому Гришко не заспівав Тимошенко?

162
Чому Гришко не заспівав Тимошенко?

Володимир Гришко, відомий український оперний співак та за сумісництвом радник Президента Ющенка, відмовився виступати на концерті, що закривав Міжпартійний з'їзд БЮТ після «поради» самого глави держави: не співати для Тимошенко. Про це повідомив один із лідерів блоку Михайло Бродський. За його словами, з Гришком вже було підписано контракт, проплачеш гроші, однак безпосередньо перед з'їздом Гришко телефоном повідомив, що Ющенко попросив його утриматися від виступу.

Видео дня

Рік тому, Вікторе Андрійовичу, я був в одній команді з вами, — зазначив Михайло Бродський.

— Ми разом боролися з кучмізмом, разом перемогли злочинний та аморальний режим. Тому мені особисто дуже прикро за те, що всього через рік після Майдану міг статися такий сумний випадок за вашою участю... Невже ваша нелюбов до Тимошенко така вже непереборна і всеохоплююча, що вам шкода, аби ваш радник заспівав щиру українську пісню на зборах вашої соратниці по Майдану?»

До слова, звичка залучати відомих виконавців та спортсменів до політичних перегонів, схоже, повністю передалася від кучмівської «ЗаЄди» до «Нашої України». Напевне, задля врятування свого рейтингу названий ім'ям Президента НСНУ втягує до свого передвиборчого списку і Руслану, і Святослава Вакарчука, і навіть братів Кличків, у яких через це можуть виникнути проблеми із законом. Але кого це цікавить, коли йдеться про власний рейтинг?

«Свобода»