newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Польщі не сподобалися вибори в Україні

180
Польщі не сподобалися вибори в Україні

Польща стурбована методами проведення виборів Президента України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради міністрів Польщі з посиланням на зустріч Прем'єр-міністра Польщі Марека Бєлкі з представниками сейму (парламенту), що відбулася 8 листопада, пишуть Українські Новини.

Видео дня

«Нещодавно відбувся перший тур президентських виборів в Україні... Методи їх проведення, як стверджувалося під час зустрічі, викликає занепокоєння», - сказано в повідомленні.

У повідомленні також наголошується на важливості, як для уряду, так і для парламенту Польщі, турботи про те, щоб у ході виборів Президента України була проявлена пошана до демократичних принципів. «Турбота про пошану до демократичних принципів при ухваленні такого важливого рішення нашими східними сусідами - важлива не лише для уряду (Польщі), а й для парламенту (Польщі)», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 22 жовтня сейм Польщі закликав українську владу провести демократичні вибори Президента. 28 жовтня Бєлка висловив думку, що недемократичні вибори унеможливлять вступ України до Європейського Союзу.