newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В Одессе готовятся провокации против Ющенко

684
В Одессе готовятся провокации против Ющенко

В Одессе в ближайшие дни появятся биг-борды с изображением оранжевой подковы - символа кампании В.Ющенко, словом "ТАК!" и надписью "ОСТОРОЖНО, ФАШИЗМ!".

Видео дня

Об этом нам сообщил читатель "Обозревателя".

По его данным, данная продукция изготовлена фирмами "Берег Сервис" и "Оникс", принадлежащими близкому другу Сергея Кивалова, председателю Одесской городской организации Украинской морской партии О. Ратковскому.

Заказчиком этой провокации выступили два рекламных агентства - "Бомонд" и "Река". Первое принадлежит депутату горсовета, главе Черноморского православного фонда Василию Иеремии. Заметим, что Ратковский также депутат горсовета, член фракции УМ-партии, лидером которой является Татьяна Кивалова.

Возникает вопрос: о какой объективности главы ЦИК можно говорить? Куда смотрит прокуратура? Кто остановит Боделана и его выкормышей - юных и ранних бизнесменов, обокравших одесситов за последние годы до нитки?

После нашего сигнала представителям "Нашей Украины" удалось выявить подпольный цех такой продукции.

Близько другої години ночі 12 листопада завершилося протистояння на території однієї з одеських приватних друкарень «Матіс». Тут працівники штабу Віктора Ющенка та депутат Одеської міськради Георгій Селянін виявили виготовлені оголошення з офіційною символікою виборчої кампанії лідера блоку «Наша Україна» та з надписом «Звичайний фашизм».

Як повідомив керівник обласного штабу Віктора Ющенка в Одеській області Володимир Курінний, «до нас надходить інформація, що у міських друкарнях замовляють величезні наклади матеріалів, які компроментують опозиційного кандидата на посаду Президента України.

Перша така інформація була стосовно видавництва «ВМВ» і там мова йшла про зображення Віктора Ющенка з Президентом США та у карикатурному вигляді. Всі матеріали друкують без вихідних данних.

Є інформація про виготовлення матеріалів фірмою «Онікс». У цих «творіннях» ім»я Віктора Ющенка буде пов»язане з фашизмом».

Володимир Курінний назвав згадані події «провокацією, яка курується Одеським міським головою та групою депутатів міськради. Така антиагітація заборонена Законом».

До фірми «Матіс», де були виявлені матеріали з образою на лідера блоку «Наша Україна», прибув представник штабу кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича, депутат Одеської міськради Дубовенко, адвокат та оператор телекампанії «РІАК». Згаданий міський депутат та адвокат заявили про «перешкоди, які чинять представники Ющенка нормальній творчій діяльності фірми «Матіс». У відповідь на прохання журналіста пояснити причину появи на території друкарні «Матіс» депутат міськради Дубовенко повідомив, що «має Конституційне право не давати інтерв»ю. Я не хочу відповідати на запитання – і все».

Спроба депутата Одеської міськради Георгія Селяніна викликати на територію друкарні «Матіс» керівника районного управління внутрішніх справ Одеси не мала результату. На місці події побували лише два оперативних працівника, які заявили, що у політику не втручаються...

Представники Одеського обласного штабу Віктора Ющенка склали акт, який засвідчив небажання правоохоронних органів «стати на перешкоді порушенням чинного Закону «Про вибори», який забороняє виготовлення і поширення матеріалів наклепницького і образливого характеру».

За словами депутата міськради Георгія Селяніна «працівники міліції не побажали з»ясувати реальних замовників виготовлення образливих матеріалів і порушувати справу за фактом порушення Закону на території міста Одеси».

Ігор Столяров

Одеса