newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

До Києва стягують міліцію - для силового варіанту після програшу Януковича

174
До Києва стягують міліцію - для силового варіанту після програшу Януковича

Близько півтисячі міліціонерів із Закарпаття мають виїхати на Київ для здійснення силового варіанту у разі програшу Віктора Януковича у другому турі.

Видео дня

Таку інформацію повідомив керівництву Закарпатського облштабу Ющенка високопосадовець обласної міліції.

Зокрема, кожен правоохоронець повинен мати при собі необхідні спецзасоби та особисті засоби гігієни, білизну, продукти харчування, передає прес-служба штабу Ющенка.

Вона повідомляє, що мета поїздки правоохоронців – підготовка до силового варіанту у випадку проголошення не прийнятних для влади результатів виборів – програшу владного кандидата Віктора Януковича.

Як зазначає прес-служба, "а поки правоохоронці збирають валізи на Київ, самих міліціонерів починають бити".

Зокрема, у вівторок в Мукачеві невідомими молодиками було жорстоко побито дільничного міліціонера. Проте Мукачівський міськвідділ міліції відмовляється реєструвати факт побиття свого колеги.

Представники регіонального штабу Ющенка припускають, що керівництво Мукачівської міліції знає нападників і саме від них отримує вказівки щодо тих чи інших дій по відношенню до представників опозиції.

Представники регіонального штабу Ющенка в Закарпатській області переконані, що результати виборів першого туру змушують багатьох чиновників, в тому числі і з правоохоронних органів, дещо по іншому дивитись на ситуацію в державі. Чимало з них почали шукати шляхи співпраці з опозицією.