newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Сьогодні Черкаський губернатор чекатиме на “своїх прихильників” біля пам’ятника Вождю пролетаріата

177
Сьогодні Черкаський губернатор чекатиме на “своїх прихильників” біля пам’ятника Вождю пролетаріата

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода стверджує, що представниками владних кабінетів була дана вказівка усім головам районних рад та міським головам області спорядити до Черкас не менш ніж по два автобуси від населеного пункту та, таким чином, забезпечити присутність жителів області на звіті обласної влади, який має відбутись сьогодні, 28 жовтня, на черкаській площі Леніна.

Організатори дійства, напевно, переймаючись тим, чи знайдуться охочі послухати обласного голову, вирішили підстрахуватись – забезпечити присутність перевірених людей.

Чи хочуть черкащани мерзнути на вечірній площі та слухати нудні (і чи правдиві?) промови представників влади? Це питання “батьків Черкащини” не хвилює.

Кажуть, що після офіційної частини присутніх розважатимуть зірки української естради. Мабуть так губернатор планує підсластити гірку пігулку примусу. Що й казати... Змінюються політики, змінюються кольори. Бюрократична машина живе і діє. Без збоїв.

Видео дня

До речі, більш ніж два тижні тому лідери черкаського об’єднання “Сила народу” заявили про те, що 29 жовтня скликатимуть Народне Віче. Його учасники вимагатимуть відставки чинного губернатора Олександра Черевка. Спроби останнього зірвати акцію ні до чого не призвели.

Тож, обласний голова вирішив піти іншим шляхом – провести показовий звіт області напередодні, 28 жовтня, і ... підтримати себе, любимого.