УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Сім'я Тимошенко не виплачуватиме компенсацію за збитки "Нафтогазу"

282
Сім'я Тимошенко не виплачуватиме компенсацію за збитки 'Нафтогазу'

Донька Юлії Тимошенко Євгенія заявляє, що рішення суду про зобов’язання екс-прем'єр-міністра компенсувати НАК "Нафтогаз України" нібито завдані збитки є незаконним і через це неможливим для виконання. Про це повідомили на офіційному сайті екс-прем'єр-міністра України. "Таких фінансових ресурсів у нас немає і ніколи не було. Це неможливо. Так хоче режим, але це не означає, що так буде", - сказала Євгенія Тимошенко.

Видео дня

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі та виплати компенсації НАК "Нафтогаз України" в розмірі 1,5 млрд грн за нібито завдані збитки в результаті реалізації газових контрактів, підписаних за часів її прем’єрства з Росією у 2009 році.

У грудні 2011 року колишній начальник управління претензійно-позовної роботи НАК "Нафтогаз України" Ігор Кость заявив, що компанія не проводила жодних розрахунків збитків, нібито завданих компанії внаслідок укладення у 2009 році газових контрактів з Росією. "Фактично все ґрунтувалося на матеріалах досудового слідства. Генеральна прокуратура порахувала збитки і фактично запропонувала НАК "Нафтогаз України" заявити позов на компенсацію цих збитків. Я його оголошував у суді, до цих пір соромно за нього", - сказав Кость. Колишній представник цивільного позивача у газовій справі проти Тимошенко пояснив, що збитками вважається різниця між закупівельною ціною та ціною реалізації товару.