Сім'я Тимошенко не виплачуватиме компенсацію за збитки "Нафтогазу"

319
Сім'я Тимошенко не виплачуватиме компенсацію за збитки 'Нафтогазу'

Донька Юлії Тимошенко Євгенія заявляє, що рішення суду про зобов’язання екс-прем'єр-міністра компенсувати НАК "Нафтогаз України" нібито завдані збитки є незаконним і через це неможливим для виконання. Про це повідомили на офіційному сайті екс-прем'єр-міністра України. "Таких фінансових ресурсів у нас немає і ніколи не було. Це неможливо. Так хоче режим, але це не означає, що так буде", - сказала Євгенія Тимошенко.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі та виплати компенсації НАК "Нафтогаз України" в розмірі 1,5 млрд грн за нібито завдані збитки в результаті реалізації газових контрактів, підписаних за часів її прем’єрства з Росією у 2009 році.

У грудні 2011 року колишній начальник управління претензійно-позовної роботи НАК "Нафтогаз України" Ігор Кость заявив, що компанія не проводила жодних розрахунків збитків, нібито завданих компанії внаслідок укладення у 2009 році газових контрактів з Росією. "Фактично все ґрунтувалося на матеріалах досудового слідства. Генеральна прокуратура порахувала збитки і фактично запропонувала НАК "Нафтогаз України" заявити позов на компенсацію цих збитків. Я його оголошував у суді, до цих пір соромно за нього", - сказав Кость. Колишній представник цивільного позивача у газовій справі проти Тимошенко пояснив, що збитками вважається різниця між закупівельною ціною та ціною реалізації товару.

Источник:УНН