פוטין מכין מתקפת טרור בתחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל כדי להאשים את אוקראינה בכל דבר - מודיעין

1 минута
1,4 т.
פוטין מכין מתקפת טרור בתחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל כדי להאשים את אוקראינה בכל דבר - מודיעין

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הורה על הכנת מתקפת טרור בתחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל. בתחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל הנשלטת על ידי חיילים רוסים, מתוכנן ליצור אסון מעשה ידי אדם, שבאחריותו ינסו הכובשים לעבור לאוקראינה.

כך דווח בפייסבוק על ידי מנהלת המודיעין הראשית של משרד ההגנה של אוקראינה. יצוין כי נכון לעכשיו, ה- NPP של צ'רנוביל מנותק לחלוטין ממערכות הניטור של הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית (סבא"א) ומנותק מהאנרגיה.

ה-GUR ציין כי הפולשים סירבו לספק לשיפוצניקים אוקראינים גישה לתחנה. בהוראת שותפו של פוטין, אלכסנדר לוקשנקו, יצאו לשם גם "מומחים בלארוסים". ביניהם, במסווה של מדעני גרעין, נכנסים גם חבלנים רוסים לארגן פיגוע.

Видео дня

בנוסף, במהלך הימים האחרונים תקפו טרוריסטים רוסים את תחנת הכוח הגרעינית זפורוז'יה ואת מכון חרקוב לפיזיקה וטכנולוגיה (שם נמצא כור גרעיני ניסיוני).

יצוין כי הפולשים מנסים לחקות את מעורבות הצבא האוקראיני בתאונת צ'רנוביל. לשם כך הם אוספים את גופותיהם של המגינים האוקראינים ההרוגים בגוסטומל, אזור קייב. קיימת אפשרות שהם יעברו כחבלנים הרוגים באזור צ'רנוביל.

"כלומר, לאחר שלא הצליח להשיג את התוצאה הרצויה ממבצע צבאי קרקעי ומשא ומתן ישיר, פוטין מוכן לפנות לסחיטה גרעינית של הקהילה העולמית למען ויתורים לתמיכה באוקראינה", הדגיש ה-GUR.

הם הזהירו שלפעולות כאלה של פוטין יהיו השלכות קטסטרופליות על העולם כולו.

Путін віддав наказ щодо підготовки теракту на ЧАЕС

כפי שדווח ב-OBOZREVATEL, האוקראינים יצאו לעצרת בדרישה לספק "מסדרון ירוק" לתחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל, שנתפסה על ידי פולשים רוסים מהיום הראשון של המלחמה. הם כינו את פעולות הפדרציה הרוסית בנוגע למתקני גרעין טרור.

קרובי משפחה של עובדי תחנת הכוח הגרעינית בצ'רנוביל ציינו כי העובדים עובדים כבר שבועיים, אין מי שיחליף אותם, והפולשים הרוסים מנסים לשלוט בכל התהליכים. כל האנשים מאוד עייפים ומותשים.