נסיגה המונית של כוחות כובשים מקייב וצ'רניהיב עדיין לא - משרד ההגנה

1 минута
1,3 т.
נסיגה המונית של כוחות כובשים מקייב וצ'רניהיב עדיין לא - משרד ההגנה

רוסיה ממשיכה בתוקפנות מזוינת בקנה מידה גדול נגד אוקראינה. למרות הנסיגה שעליה הכריזה הפדרציה הרוסית, הציר מפנה למעשה את היחידות שספגו את האבדות הגדולות ביותר כדי לתגבר אותן בכוחות חדשים.

כך הודיע ​​נציג משרד ההגנה של אוקראינה אולכסנדר מוטוזיאניק. הוא ציין כי הכובש אכן מסיג כמה יחידות צבאיות בכיוונים של צ'רניהיב וקייב, אבל זה לא קורה בהמוניהם. לכן, אי אפשר לדבר על נסיגת כוחות.

"המטכ"ל של הכוחות המזוינים של אוקראינה מציין תנועה חלקית מסוימת של יחידות בודדות מכיווני קייב וצ'רניהיב. יחד עם זאת, אנחנו לא צופים בנסיגה המונית של חיילים רוסים מאזורים אלו. יש נסיגה של יחידים. לכן, מוקדם מדי לדבר על זה", אמר מוטוזיאניק.

Видео дня

באופן כללי, הפדרציה הרוסית ממשיכה לנהל תוקפנות מזוינת בקנה מידה גדול נגד אוקראינה ומבצעת רצח עם של העם האוקראיני.

"האויב מנסה לחסום ולהביס את קיבוץ הכוחות המשותפים, לבסס שליטה על שטחי אזורי דונייצק ולוחנסק. הוא ממשיך לארגן מחדש את חיילי הכיבוש שלו, לשמור על הקווים הכבושים ולהתכונן לחידוש הפעולה ההתקפית. בכך, הכובשים לא מפסיקים להשתמש בנשק בעל דיוק גבוה להשמדת אובייקטים של תשתית קריטית "כמו כן, הפיקוד של הכוחות המזוינים הרוסים נוקט באמצעים ליצירת תגבורת בשטח אוקראינה וממשיך בדיכוי נגד האוכלוסייה המקומית ובניסיונות ליצור רשויות כיבוש בשטחים שנכבשו על ידם באופן זמני", אמר נציג משרד ההגנה של אוקראינה.

כפי שדיווח OBOZREVATEL, קרבות קשים מתנהלים במריופול ובשטחים אחרים באזור מבצע הכוחות המשותפים.

יש לנו מידע מאומת רק בערוץ OBOZREVATEL Telegram. אל תיפול לזיופים!