קומרוב הראה "ניאו-נאצים" ש"מפוטרים" על ידי הצבא הרוסי, ואת תוצאות ההפגזות בקייב

2 минуты
2,1 т.
קומרוב הראה 'ניאו-נאצים' ש'מפוטרים' על ידי הצבא הרוסי, ואת תוצאות ההפגזות בקייב

מגיש הטלוויזיה והמטייל האוקראיני הפופולרי דמיטרי קומרוב פרסם סרטון המראה בניין הרוס בקייב ותושבים פצועים. נשים אוקראיניות מציינות שזהו מקום המגורים היחיד שהן חייבות ואין להן לאן ללכת.

קשישות סיפרו על כך למחלצים שהגיעו למקום בניין המגורים ההרוס. קומרוב פרסם את הסרטונים המקבילים בעמוד האישי שלו באינסטגרם (כדי לראות תמונות וסרטונים, הפוך את העמוד עד הסוף).

אחד מדיירי הבית ההרוס סיפר כי קרובי משפחה בסמולנסק (רוסיה), איתם היא מתקשרת, אבל על מה בדיוק הם מדברים, סירבה האישה לספר.

Зруйнований будинок у Києві.
Видео дня

"בסרטון ניתן לראות אילו "ניאו-נאצים" הצבא הרוסי משמיד במהלך "המבצע המיוחד". ואיזה "מתקנים צבאיים" סובלים. ליד הבית יש בית ספר וגן ילדים. בפדרציה הרוסית , בזמן הזה הם חוששים שהסוכר התייקר וכמעט שלא נשארו אייפונים. נשרוד את זה. ננצח. נבנה את המדינה מחדש. אל תהססו אפילו. תהילה לאוקראינה", דמיטרי. כתב קומרוב.

Зруйнований будинок у Києві.

בתצלומים שפורסמו נראה בית הרוס שקיר שלו קרס לחלוטין. כמעט 90 אלף איש אהבו את הודעת מגיש הטלוויזיה בבוקר ה-19 במרץ, ויותר מ-9 אלף הגיבו.

"זה כואב כמו...", "סתם יצור", "אני רוצה לבכות, איך אפשר להיות כאלה חיות להפציץ בתים, בתי ספר, גני ילדים. רוסיה היא אומה של מפלצות", "נשבר הלב", "אנחנו לעולם לא יסלח", "אין מילים! שנאה למי שהתחיל את זה! "," אישה אינטליגנטית, היא מתביישת להטריד מישהו, היא צריכה עזרה, "אנשים כותבים.

מוקדם יותר, OBOZREVATEL כתב כי דמיטרי קומרוב פנה לרוסים, שממשיכים להאמין בשטויות של תעמולה מהערוצים הפדרליים, ואמר שלאיומים הגרעיניים של פוטין יהיו השלכות הרות גורל לא רק על האוקראינים, אלא גם על אזרחי הפדרציה הרוסית.