חלם על ילדים ונתן את חייו למען אוקראינה: קצין הגנה אווירית בן 30 מת

1 минута
1,9 т.
חלם על ילדים ונתן את חייו למען אוקראינה: קצין הגנה אווירית בן 30 מת

הגן על אוקראינה מפני הפולשים הרוסים, בעלה של עורך הפרסום של OBOZREVATEL אירינה, אנשי הצבא ויקטור סושקוב, מת. קצין בן 30 של כוחות ההגנה האווירית האוקראינים מסר את חייו, סגר את השמים מעל ערים אזרחיות אוקראיניות מטילים רוסיים.

ויקטור סושקוב, שנולד בינאקיבו, כבר איבד פעם אחת את מולדתו הקטנה בגלל התוקפן הרוסי. הוא בחר במודע בדרך הצבאית והיה גאה בכך שהוא יכול להגן על מולדתו. הוא שירת באחת מהיחידות הצבאיות באזור דנייפרופטרובסק. בשנה שעברה הוא הקים משפחה עם חברתו, שעובדת בפרסום שלנו.

Віктор Сушков
Видео дня

בני זוג צעירים חלמו על ילדים. אבל המלחמה מנעה את הגשמת החלום הזה וחיים מאושרים ארוכים ביחד.

כאשר פלשה רוסיה בבוגדנות לשטחה של אוקראינה בשעות הבוקר המוקדמות של ה-24 בפברואר, ויקטור מהדקות הראשונות, כמו אלפי אחיו, התייצב להגנת אדמת הולדתו.

מתישהו, לאחר תום המלחמה, בהחלט נספר לכם איזו גבורה, אומץ ומקצועיות מדהימים הפגינו החיילים האוקראינים וממשיכים להפגין, תוך הגנה על אוקראינים שלווים מפני התקפות טילים רוסיות והפצצות אוויר חזקות, שצבא הכיבוש הקרמלין משליך. על הערים והכפרים שלנו במשך כמעט חודש.

Торік Віктор Сушков одружився і дуже мріяв про дітей

במהלך ביצוע משימה קרבית באזור סומי, ליד העיר אחטירקה, מת ויקטור סושקוב, לפני שהצליח להפיל טיל קטלני ולהציל עשרות, אולי מאות, חייהם של אוקראינים.

אנו מביעים את תנחומינו העמוקים לעמיתנו ולכל קרובי המשפחה והחברים של הגיבור שנפל. אנו משתפים אתכם בצערכם ובכאבכם.

ואנחנו יודעים בוודאות: על מותו של ויקטור סושקוב, על חייהם המרופטים של מגיני אוקראינה אחרים, על רציחות של אלפי אזרחים שבוצעו על ידי הפדרציה הרשיסטית בשטח המדינה הריבונית העצמאית אוקראינה, האויב ישלם יפה.

והניצחון, שמיטב מיטב בני ארצנו מפזרים בדמם מדי יום, ודאי יהיה לאוקראינה.