Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Технологии

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Теория абсолютности пространства и времени

716

Дана теорія є виправданням Ньютонівської точки зору на простір і час, яку безпідставно спростовують сучасні вчені.

ДОКАЗОВА БАЗА

Доказовою базою автора є дослід Майкельсона-Морлі у виконанні німецького дослідника М. Грузеника:

Цей дослід дає зрозуміти, що А. Майкельсон і Е. Морлі знали про наявність двох зображень кілець Ньютона на екрані їх досліду і що ці зображення утворились на поверхні кожного з дзеркал, а не на екрані досліду, і тому вони потайки сумістили ці зображення шляхом поворотів дзеркал, щоб зробити вигляд, ніби зображення одне і утворене на екрані,а не на дзеркалах. При цьому вони наполегливо стверджували, що на екрані лише одна інтерференційна картина, створена когерентними променями, що падають на екран, хоча насправді кожна з картин утворена окремим променем при заломі на поверхні дзеркал.

Більш того, на екрані в досліду М. Грузеника одне зображення мутне, оскільки воно проходить крізь пластинку що в центрі досліду, а інше зображення не мутне, оскільки відбивається від цієї пластинки. Також обманом вчених є їх заява, що промені падають на екран. – На екран падають відображення інтерференційних картин з поверхонь дзеркал, а не промені.

Це означає, що дослід Майкельсона-Морлі сфальсифікований.

Примітка. Автор статті ставив дослід Майкельсона-Морлі самостійно у спрощеному вигляді – з дзеркалом бритви "Жилет" і лазерною указкою: на стіні (екрані) утворювалась велика чітка інтерференційна картина між променем падіння і відбиття від поверхні дзеркала.

Далі: дослід автора (Мазанова К. А.) з паралельними дзеркалами і променем світла між ними

Якщо встановити паралельні дзеркала навпроти і на відстані 1 кілометр одне від одного і пустити по них (між ними) з одного краю дзеркала ламаний промінь у 300 000 ланок, то з іншого краю одного з цих дзеркал даний промінь з’явиться більш ніж через одну секунду – припустивши для простоти підрахунку, що швидкість світла дорівнює рівно 300 000 км/сек (не більше і не менше).

При цьому поздовжно дзеркал і поперечно дзеркал швидкість світла становитиме:

1) поперечно: відстань між дзеркалами (1 кілометр) помножено на 300 000 і поділено на час променя між дзеркалами (більше 1 секунди). Вона буде завжди менше 300 000 км за секунду!

2) поздовжно: довжина (висота – див. малюнок) дзеркал, поділена на час променя між дзеркалами.

Поперечна швидкість світла ніколи не дорівнюватиме 300 000 кілометрам за секунду (!), адже промінь має ламану, а не перпендикулярно-дзеркальну форму!

Оскільки теорія відносності заперечує це, то вона робить хибне припущення.

Існує аргумент, що існує багато дослідів, які підтверджують це хибне припущення теорії відносності, і цей аргумент хибний.

Оскільки теорія відносності і дослід Майкельсона-Морлі сфальсифіковані, то виникає необхідність реабілітувати точку зору Ісаака Ньютона на абсолютний простір і абсолютний час.

Коротко і зрозуміло.

Примітка. Поздовжня швидкість світла, зазначена в експерименті автора, у теорії відносності представлена як швидкість (v) спостерігача за світлом, яка є змінною всупереч постулатам А. Ейнштейна! Насправді (v) як поздовжня швидкість світла має бути представлена через швидкість світла (c) і мати свій час за Теоремою Піфагора!

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Отправить комментарий
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги