Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Спорт

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді

504Читать материал на украинском

Законопроект № 4186 передбачає такі три позиції :

Теза перша: Спортсменам, які є студентами (курсантами) вищих навчальних закладів, учнями/слухачами професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання, що беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, надається за місцем навчання звільнення від занять для підготовки та участі в цих змаганнях у порядку встановленому цим Законом та законами України «Про вищу освіту» та «Про професійно-технічну освіту». Спортсмени, які є студентами (курсантами) вищих навчальних закладів, учнями/слухачами професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання, що беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях можуть навчатись за індивідуальними навчальними планами та графіками у порядку встановленому законами України «Про вищу освіту» та «Про професійно-технічну освіту».

Теза друга : Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на: звільнення від занять (денної форми навчання) для підготовки та участі у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях; навчання (за потреби) відповідно до індивідуальних навчальних планів та графіків для студентів (курсантів) денної форми навчання, які беруть участь у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Теза третя : Учень, слухач професійно-технічного навчального закладу, крім прав, передбачених Законом України "Про освіту", мають право на: звільнення від занять (денної форми навчання) для підготовки та участі у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях; навчання (за потреби) відповідно до індивідуальних навчальних планів та графіків для учнів, слухачів денної форми навчання, які беруть участь у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Закон у разі прийняття набиратиме чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги