Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Скріпальскоє дєло і двоякість дій Заходу. Так – правильній позиції Президента України! Ні – непрофесіоналізму його владних соратників!

1.1т

Чому так пізно?

Чому тільки нині?

Чому не після отруєння Літвінєнко?

Чому лише після отруєння Скріпаля Велика Британія, а з нею, проявляючи солідарність із Лондоном, й більшість впливових західних країн, прокинулися і почали нарешті діяти жорсткіше (принаймні на дипломатичному фронті через висилку зі своїх територій значної кількості російських «дипломатів»-шпигунів) проти триваючих уже багато років агресивних дій Росії на світовій арені?

Чому Велика Британія проявила двоякість підходів у дєлах Літвінєнко та Скріпаля?

Чому Велика Британія не вислала зі своєї території російських «дипломатів» після анексії й окупації Росією українського Криму?

Чому Велика Британія не вислала зі своєї території російських «дипломатів» після того, як Росія розв’язала неоголошену війну на українській частині Донбасу, окупувавши окремі райони Донецької та Луганської областей?

Чому Велика Британія не вислала зі своєї території російських «дипломатів» навіть після того, як Росія вбила близько 11 тисяч українських людей – жителів України під час своєї збройної агресії на Донбасі?

Чому Велика Британія вислала зі своєї території російських «дипломатів» навіть не після вбивства й не тисяч, сотень чи десятків людей – своїх жителів, а лише через замах на вбивство і то тільки двох людей – Скріпаля та його доньки?

Чому Захід діяв так само, як і Велика Британія, не висилаючи російських «дипломатів», по відношенню до Росії після її збройного нападу на Україну та окупації нею частини українських земель?

Чому Захід діяв так само, як і Велика Британія, не висилаючи російських «дипломатів», по відношенню до Росії після вбивства нею майже 11 тисяч українських людей?

Чому по-різному цінується життя західних жителів та українських жителів?

Чому Захід, так само, як і Велика Британія, не висилав російських «дипломатів» після того, як Росія знехтувала нормами міжнародного права та порушила територіальну цілісність суверенної держави у визнаних усім світом, включаючи саму Московщину, українських державних кордонах разом з Кримом і Севастополем, окупувавши частину території України?

Чому дії проти Скріпаля та його доньки – замах на вбивство лише двох людей – Велика Британія устами свого Прем’єр-міністра Терези Мей вважає «незаконним застосуванням сили російської держави проти Об’єднаного Королівства», що мало наслідком висилку великої кількості російських «дипломатів» більшістю впливових західних держав, а окупація Росією частки українських земель і вбивство нею близько 11 тисяч українських людей не мали такого ж наслідку, бо це не є незаконним застосуванням сили російської держави проти України чи що?

Чому Захід, так само, як і Велика Британія, поступив дещо двояко щодо збройної агресії Росії проти України та щодо російського отруєння Скріпалєй?

«Після агресії московитських ординців… проти України практично весь Захід проявив себе як імпотент, бо не зміг впоратися з агресивно-шаленою Росією…

В даній ситуації Московія, користуючись… імпотенцією Заходу, переграє його по всіх статтях… Тому… глава США (це стосується і його наступників) має запобігати імпотенції самого американського геополітичного гіганта – лідера Заходу, бо в іншому випадку весь Захід остаточно стане імпотентом», – йдеться у моїй роботі «Чи шльондра, чи імпотент – все одно біда!».

Єдність супроти імпотенції…

Але отруєння в Солсбері – скріпальскоє дєло все-таки заставило активізуватися західні демократії та спільно виступити проти чергової нахабної авантюри Росії і тут Києву важливо скористатися цим моментом.

Україні, попри всю млявість світової демократії у протистоянні Московщині не лише на захист нашої Батьківщини, а й самої себе від російських посягань, все одно треба діяти лише заодно із Заходом і швидко реформуватися за його стандартами, що дасть змогу в недалекій перспективі вступити до НАТО та ЄС – гарантів незалежного гідного українського майбутнього. «І тільки тоді політична Європа закінчуватиметься на східних рубежах України…», як сказано в моїй статті «Де закінчується політична Європа?». Тому українська влада спільно з Українським народом зобов’язані зробити все можливе без жодних зволікань, щоб Україна пошвидше стала повноправним членом євроатлантичної спільноти та назавжди позбулася московитського ярма, про що говорить моє есе «Вирвемось?».

Великобританія після отруєння Скріпалєй зрозуміла наскільки важливою є спільність дій, єдність євроатлантичного простору, тому й звернулася по підтримку до своїх союзників у НАТО і ЄС щодо спільної висилки російських «дипломатів» у відповідь на ворожі дії Москви проти Лондона. Великій Британії треба не тільки зробити правильні висновки з Brexit – великої помилки попередника Терези Мей Девіда Кемерона (про неї читачі можуть дізнатися із моєї публікації «Догрався!»), але й не допускати чогось подібного в майбутньому.

Вбивство Росією того ж Дениса Вороненкова, про котре йдеться у моєму матеріалі «Послєдняя жєртва?», мало б навчити українську владу, що оборонятися від російського агресора треба максимально жорстко та швидко, вживаючи для цього невідкладних контрзаходів, щоб у жодного агресора не виникало більше бажання вчинити те ж саме, як це сталося у Великобританії, котрій Літвінєнко виявилося, мабуть, замало, адже її реакція на його отруєння була мізерною, тому вона й отримала Скріпалєй.

Та щоб узагалі вберегтися від будь-якої збройної агресії, включаючи російську, Україні потрібно, як я вже неодноразово казав і казатиму до здійснення цього задуму, поповнити ряди НАТО, майбутнє членство в якому вже закріплено законодавчо, деталі чого знайдете у моєму дослідженні «Це теж нарешті дійшло!».

Києву, зважаючи на постійне вороже російське сусідство, необхідно мати сильні розвідувальні відомства, щоб не покладатися лише на подібні структури західних партнерів (зверніться до моєї статті «Who are you, Mister Flynn?») й щоб не повторювалися ситуації, показані в моїй праці «Українські спецслужби провалилися!».

Україні, взагалі-то, на жаль, не чужим є гіркий досвід Великої Британії з її отруєннями, котра почала твердіше відповідати Росії не після Літвінєнко, а лише після Скріпалєй, бо українська влада серйозно зарухалася теж не після вбивства Вороненкова, а тільки після вбивства Аміни Окуєвої, коли був посилений антитерористичний та контррозвідувальний режим на українській території, що детально проаналізовано в моїй роботі «І навіть це таки дійшло!».

А тепер треба звернути увагу на ще одну паралель навколоукраїнської міжнародної політики…

Поблизу Сирії, де її правитель Башар Асад при підтримці правітєля всєя Россіі веде багаторічну війну фактично з частиною свого ж народу, США тримають цілу морську армаду, готову будь-коли нанести удар по загрозливих сирійських об’єктах, як це було правильно зроблено у ніч із 13 на 14 квітня 2018 року після отримання підтвердження про застосування сирійським режимом хімічної зброї проти опозиційних сирійців, за підтримки Великобританії та Франції , коли 105-а ракетами було зруйновано установи, що розробляли й зберігали хімічну зброю. А коли Росія захоплювала Крим, а потім вторглася на Донбас, то хоч один корабель з крилатими ракетами цих трьох країн, пов’язаних бодай слабкими, але все-таки зобов’язаннями підтримувати територіальну цілісність України згідно Будапештського меморандуму, всі вади якого для української сторони і що варто би робити українській владі надалі детально проаналізовані мною в аналітичній праці

«Чим Україна лякає Північну Корею? Або Україна має законне право на володіння ядерною зброєю та відновлення ядерного статусу!» (Хартію про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 9 липня 1997 року я навіть і не згадую), увійшов у Чорне море поближче до кримського узбережжя?! Та чи готові ті ж США, Велика Британія і Франція у випадку розширення російської агресії проти України продемонструвати свою силу та рішучість, як це вони зробили в Сирії? Чи імпотенція візьме гору над єдністю?!

Від єдності недосанкцій до єдності санкцій!

Як цьому шкодять апологети і компаньйони «Північного потоку – 2»

та «Турецького потоку» – пособнікі і подєльнікі Путіна…

Звичайно, читачі можуть сказати, що при лідерстві США Захід включно з Великобританією й Францією спільно у певній єдності відреагував на війну Росії проти України, російську окупацію Криму і частини Донбасу та вбивство Росією майже 11 тисяч українських жителів економічними санкціями. І це так є й Україна вдячна за їхнє введення, хоча російська антиукраїнська збройна агресія стала наслідком беззубості Заходу щодо агресивно-експансіоністської політики Московщини на всьому пострадянському просторі, особливо це стосується Кавказу разом із Грузією, та відкритого русофільства окремих членів НАТО/ЄС, зокрема Німеччини і Франції, котрі на Бухарестському саміті НАТО 2008 року встромили Україні ножа в спину на догоду Росії (за це німецька та французька сторони винні українській, а Франція – так само ще й за Будапештський меморандум). Щоправда після обрання Президентом Французької Республіки Еммануеля Макрона політика Парижа стосовно Москви стала трохи жорсткішою, а от Німеччина все одно гне свою москвофільську лінію, всіма силами сприяючи реалізації російського політичного проекту «ПП – 2» від російського селища Усть-Луга до німецького міста Грайфсвальд в обхід України і цим самим ще більше підсаджуючи всю Європу на російську газову голку, на яку, до речі, європейські країни посадили себе добровільно попри наявність альтернативних джерел газопостачання. «…ті, хто підтримують «Північний потік – 2», самі стають посібниками Президента РФ Путіна у його гібридних війнах», – так правильно й чітко про «потік» 31 березня 2018 року висловився Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю німецькій

Читайте продовження статті - Ч. 2.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги