Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Шизофренія четвертого терміну: Путін боїться перевороту.

836

Шизофренія четвертого терміну: Путін боїться перевороту.

Однією з останніх дій «новоспеченого» президента Росії Володимира Путіна був указ про відставку 11 генералів силових відомств, не вказавши навіть причину звільнення. Натомість було призначено нових «своїх» на ці посади, аби убезпечити черговий строк президентства. Такі дії Путіна спричинили хвилю припущень щодо можливої параної президента через побоювання можливого військового перевороту. Але чи дійсно Путін боїться перевороту? Потрібно розібратися детальніше.

Окрім відставки генералів, показовим моментом була заява Путіна щодо святкування річниці більшовицького перевороту 1917 року. Такі заяви можна було неодноразово почути ще в 2017, адже саме він знаменував 100 річницю більшовицької революції, що не могло бути зігноровано сучасною РФ. Натомість Кремль зайняв зовсім неочікувану позицію. Зокрема, виступаючи перед провладними активістами в Ставрополі російський президент розкритикував засновника СРСР і більшовиків за вбивство царя Миколи II разом з усією родиною і за те, що Ленін «заклав бомбу уповільненої дії в фундамент російської держави».

Висновок очевидний: така критика кремлівського лідера на адресу Леніна стала останнім прикладом «невизначеності і шизофренії» російського режиму щодо того, як він ставиться до більшовицького перевороту і його річниці.

Вона також відобразила страх російських еліт щодо того, що 2017 рік міг стати революційним. Путінський Кремль боїться будь-яких революцій незалежно від їх кольору і значення, тому що сучасна російська влада підсвідомо остерігається аналогічного кінця для себе.

Яскравим прикладом кремлівської шизофренії може бути ситуація, коли після критики Путіна щодо більшовицького перевороту 1917 року 7 листопада 2017 року в РФ чомусь вирішили святкувати 74-ту річницю параду, який комуністична влада влаштувала на 24-ту річницю перевороту, після якої радянські солдати відправилися на фронт Другої світової війни. І це дійсно дуже дивно виглядало.

Путін вже давно почав використовувати радянський символізм і ностальгію, щоб зміцнити свою владу. Але Кремль вибірково вихваляє радянські міфи, і це дозволяє зрозуміти, чого він боїться. Ідеалістичні ідеї перевороту 1917 року, за версією російської влади, - це погано, а ось дисципліна Йосипа Сталіна разом з репресіями і мобілізацією - навпаки, добре. Відповідно Ленін став негативним персонажем, а Сталін – позитивним.

Кремль на чолі з Путіним не хоче, щоб росіяни думали про будь-яку революцію. Краще сфокусувати їх увагу на війні і бажано переможній. А таких у Росії хоч відбавляй. Щоправда, можна посперечатися про абсолютно переможну війну, взявши, до прикладу, конфлікт в Сирії…

Черговим підтвердженням побоювань Путіна є його бажання створити Національну гвардію на базі Внутрішніх військ російського МВС. За офіційною інформацією, цей орган має боротися з тероризмом і організованою злочинністю, а також забрав у МВС РФ обов’язки з придушення повстань і проведення спецоперацій. Крім побоювань, пов’язаних з охороною правопорядку, це несподіване рішення свідчить також про стурбованість адміністрації Путіна нестабільною ситуацією. Причому не тільки в самій Росії, але і всередині Кремля.

Оголосивши про створення Національної гвардії, президент РФ Володимир Путін показав, що хоче створити свою особисту армію. На думку фахівців з США, нинішній глава Кремля боїться можливого державного перевороту, спроба якого була зроблена щодо його попередника Бориса Єльцина, і хоче убезпечити себе від можливої нелояльності з боку ФСБ, МВС і навіть збройних сил РФ.

Він боїться не якихось там бунтівних робітників Уралвагонзавода - робітники будуть топити обурення в додаткових дозах алкоголю, а не в протестах. І не боїться він інтелігентів, які виходять на Болотну площу. Він боїться тих людей, у яких є зброя. Чому? Тому що в американських силах завдати Путіну зовнішньополітичної поразки і досвід усіх диктатур і монархій світу показує, що коли нанесено зовнішньополітичну поразку, то перша особа в країні скидається саме силовими структурами.

«Він боїться армії і він боїться ФСБ, тому і створив нову структуру, - сотні тисяч, як він вважає, вірних йому бійців на чолі з Золотовим. Не проти бунтівних робітників, не проти інтелігенції - він створив особисто йому віддану структуру силовиків проти інших силовиків», - стверджує російський політолог Андрій Піонтковський.

Цікавим і надзвичайно влучним є висловлювання Гаррі Каспарова: «Зазвичай диктатори гинуть раптово. Ясно, що Путіну з Кремля дороги немає. З упевненістю можна зробити один прогноз - Путін помре в Кремлі. Погана новина - ми не знаємо, коли це станеться. Хороша - Путін теж цього не знає». І саме через те, що він не знає, коли це трапиться, він вже проводить заходи, аби максимально відтягти цей момент.

Таким чином, диктатура «ВВП» знаходиться під загрозою. Він і сам це розуміє. Для цього всі ці заходи. Питання в одному: скільки ще залишилось світу пережити Донбасів, Сирій, Абхазій і тому подібного, для того, аби люди нарешті зрозуміли всю суть кривавої політики теперішнього очільника Кремля та взялися до дій?!

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги