Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Шахрайство. Обухів. Краєвид. Мерія.

652

Зі своєї сторінки у соц мережі фейсбук, відомий адвокат Наталія Фещик, повідомляє, що до неї надійшов лист від мерії Обухова до якої вона навіть не зверталась.

Справа ось в чому: Наталія Фещик стала жертвою, не нової, схеми будівельного шахрайства в рідному Обухові. В недалекому 2016 році розпочалась потужна рекламна компанія по будівництві житлового комплексу "Краєвид" в самому центрі Обухова. До реклами була долучена мерія міста яка разом з забудовником запевняла майбутніх інвесторів в тому, що комплекс буде построєно швидко, так як в ньому передбачалися й преміщення для архіву мерії. Всі інвестори як один були впевнені в тій рекламі адже ж сама мерія ручається за будівництво. І дійсно на початковій стадії будівництво було дуже швидким й показовим. Але далі "найшла коса на камінь". Будь-яке будівництіо на об'єкті припинилося. Інвестори почали писати листи й звернення до забудовника, щоб отримати хоч якісь пояснення. Та відповіді були лише черговими відписками з необ'єктивними причинами припинення будівництва. І ось почалися заяви до поліції про шахрайство зі сторони забудовника. Але замість отримання справедливості й повернення коштів потерпілим, ошукані люди почали отримувати листи з мерії в яких, як повідомля одна з потерпілих Наталія Фещик, вбачається лише чергова відписка типу "ми все зробимо, ми вкурсі і роз'яснення законодавства". І тут виника питання- невже й мерія міста причетна до подібного роду, брудного шахрайства.

Славнозвістна фірма забудовник "Сучасне будівництво плюс" має вже не одну справу в судах про шахрайство і сумнівів у тому, що будівництво комплексу "Краєвид" не буде завершено не виникає.

На фото видно на якій стадії зараз будівництво, попри те, що будинок мав увійти в експлуатацію ще в минулому 2017 року. От так прості й чесні люди стають жертвами шахраїв. Але чи мерія причетна, чи теж постраждалі покаже час, а ми слідкуватимемо за ходом данної справи. І сподіваємося, що НАБУ зверне увагу на цю статтю.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Отправить комментарий
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги