6 июня • обновлено в 11:53
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

РФ береже кордони нечисті?!

6.7т

РФ БЕРЕЖЕ КОРДОНИ НЕЧИСТІ?!

ВГАМУЙТЕСЯ!

Чи вгамується нелюд!

Чи то - скінчиться все?

Чи життя - буде вічне!

Чи Господь нас спасе?

Чи страждаємо – далі!

Чи блукаймо в пітьмі?

Чи живемо, востаннє?

Чи, шукаймо - шляхи?

І невже нам все одне:

Чи то воля чи рабство?

Не бажаймо свободи?

Та страждаємо марно?

Тому так ми й живемо,

Наче б свині в багнюці!

Як ̶ раби геть мовчимо,

Та, й служімо, падлюці!

Звертаємось й до Бога!

Як стало вже нестерпно,

Жінки і діти все небоги,

Хоча молимося в ікони!

Не за завітами, й жили!

Без Бога тут - помремо!

Вам рабство і створили,

Що служімо - нікчемам!

А чорт купує вашу душу,

Нікчемні геть продажні!

Тому й стають - рабами,

Все інше, вам не важно!

Повстаньте люди разом!

Всім докажіть, що люди,

Ні раб - рабів не маємо!

І вільна всюди і людина.

А. Антів

Багато джерел, у тому числі і [1], вказують що Президент РФ, останнім часом, дуже розлютований! Як свідчать аналітики, дратує російського президента принизлива розв’язка питання щодо Української церкви! Це він так вважає… Та переважна сукупність українців вважають, Україна та її церква, завдяки Президенту Порошенку, на правильному шляху. І на мій погляд, щоб не казали про Порошенка, погане, зле, нехай в чомусь і правдиве, але щодо церкви – це досягнення історичного значення! Та в цьому гострому питанні випливає багато! І що справді зараз Росія, Її форма існування дуже підходить під визначення – диктаторський режим, імперія, тоталітарна держава. «Та скільки, кажуть, браття не співайте, свою історію - своїй брехні, собі в свій зад сховайте»!

Суперечки щодо Української православної церкви, її служби московським інтересам, тільки загострили давно вже викривлену історію, а стараннями Сталіна та Ради Рад та КПРС, нині і шматочка правди не лишилося. Може не всім відомо: Під час виступу на Всесвітньому? Російському? Церковному? Соборі? «Точніше на Зброді Рейдерів з Радою Олігархів та Недобитих Комуністів» Володимир Путлер наголосив, що втручання у церковне життя на пострадянському просторі загрожує руйнуванням цивілізаційних цінностей...

Тут самі виникають риторичні питання: Якої ще цивілізації? Церковної - то майже усі церкви і Вселенський Патріарх за Україну! Ця реакція Правителя на можливе надання автокефалії Українській православній церкві демонструє, що Путлер чудово розуміє, з якими викликами зіткнулася «цивілізація зла», інтереси якої він відстоює в сучасному світі. Російська церква «свято» берегла не традицій того Православ’я Христа і Західної цивілізації протягом століть! А її ієрархи фактично очолили на Сході процес становлення Держави перших Романових та Ченгизидів, де церква (разом із державою) займалася метою фізичного знищенням церковних «дисидентів» старообрядців, жорстокіше ніж католиків. Коли церква синодального періоду стала просто частиною державної машини, коли церква часів патріарха Сергія погодилася повністю служити Сталіну, коли церква часів патріарха Кирила погодилася служити Путіну. Безпардонне використання церкви для насадження ідей Російської, а далі Радянської, ще пізніше імперії Путлера!

Це було і в Росії, і на чужих теренах - перш за все на України, після того фактичного захоплення московськими чиновниками в рясах Київської митрополії, а на практиці сатаністів у генеральських лампасах та полковників ФСБ1, розгляньте шановні три тези:

1 Помітьте, шановні, віруючі чи ті, що досі не знайшли шлях до Бога, що це не маячня, не пережитки того совкового режиму, коли (сам був свідком, коли за участь в хрещені дитини свого кращого друга, якому не міг відмовити, комсомольця, аспіранта з готовою кандидатською дисертацією, кмс у альпінізмі, - терміново виключили з комсомолу, створили невиносні умови, що він все кинув)!!!

2. Поміркуйте, чому Президента РФ останнім часом все більше звуть "Путлер" - тільки завдяки його схожості в діях з фашистським диктатором часів ІІ Світової, в першу чергу його сучасний стан, нагадує поведінку Гітлера перед початком війни. Різниця одна – Гітлер все ж таки менше брехав і більше було практичних дій на користь власного народу!

3. А як нормальній людині відноситися до людожерського вислову [2], «Я занурю світ до ядерного хаосу, а потім попаду до раю», чи припустимо взагалі віруючий людині, а тим більше особі, наділеної надзвичайно високими відповідальними повноваженнями? Будь хто визнає – перед нами психічно хворий в критичному стані, потребуючий негайної ізоляції!!!

Далі уточнення: «Найточніший діагноз кремлівському пацієнту поставив Борис Нємцов. Поставив, не будучи професійним психіатром. І зробив це вичерпно, за що і поплатився життям. Так, В. Путін, дійсно, страждає синдромом Івана Грозного. Це - відома психічна патологія, запитаєте будь-якого фахівця в галузі психіатрії. Даний синдром проявляється не відразу, але прогресує помітно, і багато хто бачить, ці метаморфози відбуваються з главою кремлівського режиму, та бояться зізнатися в тому, що хворий, дійсно, становить загрозу всьому світу - хоча б тому, що має доступ до ядерної кнопці». Вас не лякають. Зміст сказаного надалі переконує – перед вами маніяк, чи сам сатана – без будь яких альтернатив!

Не зважаючи на те, що скрежечуть зуби Путлера [3], та так званого Патріарха Кирила (генерала КДБ, далі ФСБ), [4], [5], [6], що до того Томосу «що не стався», зараз все завершується. Після рішення Синоду Константинопольського патріархату в Україні залишилася лише його власна митрополія – ну, і ще група розкольників з РПЦ, які всупереч канонам і здоровому глузду намагається захистити інтереси Путіна і Кирила в Україні. Ясно - вони приречені і між священиками РПЦ і українською паствою - глибокий розкол, розкол між своїми і чужими на українській землі.

Путін не може цього не помічати. Він говорить про те, що руйнуються «цивілізаційні цінності і той культурно-історичний простір, який складалися століттями». І він має рацію. Кілька століть знущання Москви над Україною - в тому числі і з безпардонним використанням віри і церкви - йдуть прахом, [7]!

Що дратує Путлера – свідчить для України це значне досягнення!!! Момент істини не за горами…

ДЖЕРЕЛА:

1. В. Портников «Путін захищає кордони зла» https://espreso.tv/article, 2. 11.18

2. А. Сотник «Я занурю світ до ядерного хаосу, а потім попаду до раю», Обозрювач, 19.10.18

3. Заява Синоду РПЦ, http://news.church.ua 15.10.18

4. «МГ перевірять на зв’язок з тербандою ФСБ РФ», 7.08.09

5. «Руського генерал-патриарха Кирила судитимуть? (релігійна ворожнеча), Свобода, 6.08.09

6. «Російського генерал-патріарха Гундяєва оголошено персоною нон-грата», 3.08.09

7. «Між брехнею и параноєю: Куди вганяє Кремль його маніакальність?» УНІАН, 6.11.18

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

7
Комментарии
4
0
Смешно
4
Интересно
1
Печально
1
Трэш

Коронавирус. Самое важное

  • УКРАИНА:

    Подтвержденные случаи: 26 514.

    Вылечились: 11 812. Умерли: 777.

  • В мире заболели около 7 млн человек, погибли – почти 399 тысяч.

  • Киев и семь областей не попали под смягчение карантина с 5 июня.

  • Японский врач предрек масштабную вторую волну COVID-19: зараженных будет больше.

  • Ученые обнаружили,что люди с высоким давлением чаще умирают от COVID-19.

Новости

Топ-публикации

Топ-блоги