18 октября • обновлено в 10:32
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Дружбани-нєдорослі

711

Два московітско-крємльовскіє дружбани-нєдорослі гутарят (дивіться фото внизу): Путін «втирає» Мєдвєдєву, схожому, між іншим, ще й на сморчка, напевно про «дружбу» Московії з Україною та «русскій мір» (чим насправді є отой «мір» демонструє моя робота «Вперед – у минуле!»)...

Так само свого часу Владімір Путін «втирав» Леоніду Кучмі (попередник Путіна вже покійний Боріс Єльцін, крайній ліворуч на нижньому фото в єльцінско-путінско-мєдвєдєвской тройкє «богатирєй», теж полюбляв, оскільки не лише московітскіє нєдорослі-коротишкі страждають російським імперсько-загарбницьким комплексом-синдромом, йому «втирати») про московітско-українську «дружбу», але Кучма й без того любив Московію (дивіться мій матеріал «Дружбани!»), тому і «втирати» особливо не треба було.

Так само обидва россійскіх братана-нєдоросля торочать про подальшу «дружбу» Россіі та України, але насправді ведуть себе по відношенню до нашої батьківської рідної української домівки як цєпниє пси.

Хай Бог боронить Україну і весь цивілізований світ від таких собачих людей-дружбанів, себто людей-собак – псов поганих!

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel